Дитяча недільна школа при Свято-Михайлівському соборі провела «День здоров'я - 2018». ФОТО, ВІДЕО

Дитяча недільна школа при Свято-Михайлівському соборі провела «День здоров'я - 2018». ФОТО, ВІДЕО

В суботу та неділю 22-23 вересня 2018 р. Б. в Духовній дитячій недільній школі при Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулися традиційні осінні виїзди до лісу під назвою «День здоров'я».

 

За два дні понад чотириста дітей мали змогу активно провести свій час з батьками та вчителями на природі.

Після молитви у храмі, діти та дорослі виїхали в ліс на автобусах під керівництвом завучів сестри Світлани Холод та сестри Світлани Добрякової.

По приїзду  у табір, завуч та спортінструктор ознайомили діток з технікою безпеки та правилами поведінки у лісі й роздали спортивний інвентар. Після чого вихованці недільної школи разом з волонтерами факультету фізичного виховання та спорту університету ім. І. Франка пішли грати у командні ігри.

Загалом, діти та дорослі провели незабутній день на природі і отримали масу задоволення.

Ось і розпочався ще один навчальний рік в Свято-Михайлівському кафедральному соборі. Це свято для всіх школярів, які стали на рік дорослішими, розумнішими. По переду тепла і яскрава осінь, сповнена новими враженнями та новий навчальний  2018-19 рік.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up