Анжеліка Рудницька і "Територія А" дали концерт у Житомирському віськовому шпиталі

Анжеліка Рудницька і "Територія А" дали концерт у Житомирському віськовому шпиталі
У рамках серії благодійних акцій «Території А» до 20-ліття легендарного хіт-параду 11 грудня у Житомирському військовому шпиталі відбувся передріздвяний благодійний концерт.

У заході взяли участь співачки Ірина Островська, Марина Одольська, Анжеліка Рудницька та Ілларія, котрі протягом концерту не лише виступали на сцені,а й танцювали розом із військовими.Як розповіла журналістам заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, вона переконана, що мистецтво і творчість здатні врятувати людину.

"Ми їздимо з благодійними концертами по всій Україні й спілкуємося з різними людьми. Музика зігріває, об"єднує, допомагає розкрити позитивні емоції. Сьогодні ми такого не бачили, але у деяких містах бійці приходили у балаклавах на концерт, закриваючи обличчя, та згодом вони все ж відкриваються і ми бачимо усміхнені обличчя. Окрім музики ми завжди веземо благодійну допомогу, проте у Житомирському шпиталі нам сказали, що ніяких нагальних потреб немає, тому сьогодні ми привезли мандарини, солодощі, набори для гоління", - розповідає президент мистецької агенції "Територія А" Анжеліка Рудницька.

Відео дня

Previous Next

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up