Звягельчанина арештували на 3 місяці за систематичне знущання над матір’ю

Звягельчанина арештували на 3 місяці за систематичне знущання над матір’ю

Поліцейські провели розслідування та направили обвинувачення до суду для притягнення 35-річного звягельчанина до кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства.

Чоловікові визначено покарання у вигляді 3-місячного арешту, повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Упродовж 2018 та 2019 років до поліції неодноразово надходили повідомлення від 56–річної жительки м. Новограда-Волинського про вчинення відносно неї домашнього насильства. Жінка потерпала від власного сина, який постійно словесно ображав її, погрожував, влаштовував сварки. Щоразу поліцейські припиняли його дії та складали відповідні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України  про адміністративні правопорушення. За рішеннями місцевого суду на чоловіка були накладені штрафні санкції, а згодом він неодноразово був арештований на строки до 15 діб.

Втім, такі покарання не примусили сімейного агресора припинити свої дії. Ситуацію ускладнювало і постійне вживання чоловіком спиртного.

Наприкінці червня 2019 року він, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив чергову сварку з матір’ю та побив у будинку, де вони проживають, посуд і меблі. А уночі 3 липня до поліції знову зателефонувала жінка та розповіла, що змушена була втекти з дому через дії сина.

На місці події поліцейські з’ясували, що цього разу нетверезий чоловік схопив сплячу матір за сорочку та став вимагати гроші на цигарки і спиртне. Жінка зуміла вирватися та зателефонувати до поліції.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 126-1 (Домашнє насильство) КК України та згодом матеріали спрямовано до суду. 11 жовтня у судовому засідання чоловік визнав свою провину та повідомив про розкаяння. Втім, врахувавши всі обставини, зокрема і вчинення правопорушення у стані алкогольного сп’яніння та спосіб життя підсудного, суд обрав покарання у вигляді 3 місяців арешту. Чоловіка одразу ж взяли під варту.

Довідково: статтею 126-1 ККУ визначено, що домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 2 років.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:52 «Зимову тисячу» можна витратити у ще більшій кількості магазинів — уже в 10 торговельних мережах 17:27 Ветерани та ветеранки можуть подати заявку на компенсацію автоцивілки в Дії 17:00 З підприємства буде стягнуто понад 5,6 млн грн на користь держави за користування землею навчального закладу – постанова Верховного Суду 16:51 Під час виконання бойового завдання на Дніпропетровщині загинув мужній Воїн Максим Складановський Від читача 16:21 Цифрова репутація 16:48 У Житомирі попрощалися із Захисником Олегом Климюком 16:43 У Житомирі відбувся новорічний боксерський турнір 16:19 За втручання прокуратури Малинській громаді буде повернуто земельну ділянку та понад 2,3 млн грн несплаченої орендної плати 16:00 100 SECRET BOXів із дронами для ГУР: потужна кампанія "Смачно, бо на дрони!" фінішувала 16:00 У Житомирі за фінансування війни проти України заочно судитимуть очільників республік Тива та Марій Ел 15:38 Поліція розшукує безвісти зниклого 66-річного житомирянина 15:01 У Звягелі "швидка"з хворою дитиною застрягла в багнюці — допомогли рятувальники 15:00 Внаслідок лобового зіткнення двох автівок один водій загинув, постраждали 5 пасажирів, в тому числі троє дітей 14:39 Майстерня різдвяних історій: мистецький фестиваль у Житомирі 14:21 Профілактика опіків у дітей 14:00 Житомирщина посилює підтримку ветеранів: ментальне здоров’я та інновації у фокусі громади 12:41 У селі Двірець під колеса легковика потрапила пішохідка 12:20 Колишній очільник Житомирської політехніки представив виконуючу обов’язки ректора університету Оксану Олійник 12:00 Житомирський театр ляльок представляє репертуар на січень 2026 року та вітає з Новим роком і Різдвом Христовим 11:39 У Коростені під час застілля господар важко травмував гостя і витяг на вулицю - потерпілий в реанімації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up