Злодій-гастролер з Чернівців поцупив у Житомирі два мобільні телефони

Злодій-гастролер з Чернівців поцупив у Житомирі два мобільні телефони

Вчора, 22 лютого працівники Управління карного розшуку ГУНП затримали молодика, який щойно вчинив крадіжку двох телефонів із магазину. Встановлено, що парубок раніше судимий за грабежі та розбої і звільнився з місць позбавлення волі лише кілька місяців тому по «закону Савченко». про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

На одній з центральних вулиць Житомира оперативники карного розшуку звернули увагу на молодика, який вибіг з магазину та швидким кроком подався у двори багатоповерхівок. Там парубок зняв з мобільного, що тримав у руках, чохол та заховав у снігу.

Така поведінка видалась підозрілою поліцейським і вони затримали хлопця для з’ясування всіх обставин.

Уже згодом, поспілкувавшись з продавцями магазину, звідки вийшов затриманий, оперативники дізнались, що у двох із них із робочого столу щойно були викрадені мобільні загальною вартістю до 10 тисяч гривень.

Ці гаджети працівники слідчо-оперативної групи Житомирського відділу поліції, які прибули на місце, вилучили у парубка.

Нині за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Чоловіка, як встановлено 29-річного жителя м. Чернівців, затримано відповідно до ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

- Раніше він неодноразо притягувався до кримінальної відповідальності і не так давно вийшов з ув’язнення, - розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока. – За словами парубка, до Житомира він приїхав кілька днів тому «у гості». Нині ми перевіряємо можливість його причетності до інших злочинів.

Хлопцеві може загрожувати арешт від 3 до 6 місяців, обмеження або позбавлення волі терміном до 5 років.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:55 Мистецькі вечори на Михайлівській 16:26 Смерть військового на Житомирщині: затримано 17-річну, яка заявила про завдання від куратора з рф 16:20 Ви підозрюєтесь у державній зраді: 72-річна житомирянка стала жервтою нової шахрайської схеми 16:00 З російського полону додому на Житомирщину повертаються четверо наших земляків, — Віталій Бунечко photo_camera Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 15:39 Від збуту наркотиків до серії крадіжок: у Житомирі судитимуть чотирьох чоловіків 15:21 Новий невеличкий громадський простір облаштували на Перемоги, 54 photo_camera 15:00 Електросамокати хочуть поставити «на правила»: у Раді знову взялися за скандальний законопроєкт 14:40 За позовом прокуратури у державну власність повернуто майже 10 гектарів земель лісового фонду на Житомирщині 14:21 У Житомирі є критична потреба у донорах крові! 14:00 5 червня -Всесвітній день довкілля 12:39 #СтопШахрай: Інвестиційне шахрайство: як розпізнати фейкові платформи та не втратити гроші 12:20 Від «Буки» до «Мрії»: Житомирський театр ляльок запрошує на червневі вистави та готується урочисто завершити сезон photo_camera 12:00 Вогнеборці ліквідували пожежі, які виникли внаслідок російського обстрілу на півночі Житомирщини photo_camera 11:40 На Житомирщині посилюють контроль за самозалісненими землями та протидією незаконним рубкам 11:20 Ліквідація вибоїн, прибирання доріг, скошування трави на узбіччях — дорожники працюють на автошляхах області photo_camera 11:00 Ворог знову атакував північ Житомирщини: пошкоджено логістичну інфраструктуру та приватну забудову 10:41 Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 10:20 У Житомирі ветерани та члени їхніх сімей опановують теорію ПДР для складання іспиту з посвідчення водія 10:00 У Житомирі горіло сміттєзвалище — пожежу ліквідували за дві години photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up