Житомирянин замість морського кортика за 7 тисяч гривень купив лінійку

Житомирянин замість морського кортика  за 7 тисяч гривень купив лінійку

20 серпня до поліції звернувся житомирянин із заявою про ошуканство у результаті віртуальної покупки.

Правоохоронці встановлюють усі обставини правопорушення та застерігають громадян від проведення передоплати товарів, замовлених через інтернет-мережу, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Житель обласного центру спокусився на пропозицію придбати колекційний морський кортик 1945  року випуску. Оголошення про його продаж чоловік знайшов на популярному сайті он-лайн покупок. Зв’язавшись по телефону з власником, обговорив усі деталі угоди і навіть отримав додаткові фото товару. Відтак чоловік, не вагаючись, наступного ж дня перерахував на вказаний продавцем банківський рахунок 7 тисяч гривень за омріяну річ. У відповідь отримав номер поштового відправлення.

Коли чоловік прийшов за своєю покупкою до відділення зв’язку, то виявив у пакеті замість кортика… лінійку.

Із заявою про шахрайство 52-річний чоловік звернувся до поліції.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться необхідні слідчо-розшукові дії для встановлення особи ошуканця.

Водночас поліцейські застерігають: по-перше, усі угоди зі зброєю повинні проводитись лише через спеціалізовані магазини, інакше ви теж стаєте порушниками закону. По-друге, повна передоплата товару – у 90% випадків свідчить про недоброчесні наміри продавців. Уникайте таких покупок та уважно вивчайте відгуки про ваших потенційних віртуальних партнерів.

- Загалом лише упродовж минулого тижня до поліції Житомирщини звернулись 20 громадян із заявами про шахрайства. У більшості випадків це люди після 50-річного віку, які повірили у байки про потрапляння рідних у ДТП або інші неприємні ситуації, від наслідків яких необхідно «відкуплятись», - прокоментував начальник ГУНП в області В’ячеслав Печененко під час аналізу оперативної ситуації за вказаний період. – Ми розслідуємо усі факти, але застерігаємо жителів від необдуманих вчинків.

 


 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:31 Спека повертається:наприкінці наступного тижня температура сягне понад 30 градусів 17:00 Житомирщина стимулює розвиток вівчарства та козівництва за рахунок бюджетної підтримки 16:41 Зафіксуйте збитки від російської агресії: подайте заяву до міжнародного Реєстру збитків 16:19 В Овручі рятувальники гасили пожежу в господарській будівлі photo_camera Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 16:00 За пропозицію хабаря працівникам поліції  житель м.Бердичева постане перед судом 15:40 Овруцькій міській раді доведеться відшкодувати понад 1,5 млн грн за засмічення лісових земель 15:19 Лише через майже три місяці після загибелі на щиті повернувся до рідного Житомира Герой Антон Малишко 15:00 Житомирянка Валерія Шищук тричі підкорила п’єдестал командного чемпіонату України 14:39 На Житомирщині ветерани та ветеранки можуть безоплатно отримати психологічну допомогу 14:22 Доплати до пенсії у серпні: кому і скільки виплатять 13:37 Однорічна дитина і 31-річна жінка постраждали внаслідок ДТП неподалік Житомира photo_camera 12:40 Заклади охорони здоров'я Житомирщини шукають фармацевтів 12:20 Зґвалтував малолітню сусідку: судитимуть жителя Бердичівського району 12:00 До 35-річчя Незалежності України реалізують масштабний проєкт «Україна звучить» 11:39 На вулиці Перемоги біля Ліцею №6 подовжили сигнал світлофора для пішоходів 11:20 У селі Мала Рача на дорозі загорівся легковик 11:00 Рак: Фактори ризику та як зменшити ймовірність захворіти 10:40 Житло для ВПО: Держмолодьжитло оголошує проведення 27-го етапу відбору кандидатів для отримання пільгового іпотечного кредиту 10:20 Запрошуємо на етнофестиваль «Житичі»: пориньте в атмосферу українських традицій
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up