Жителя Радомишльського району засуджено до понад 10 років позбавлення волі за розбещення малолітньої доньки

Жителя Радомишльського району засуджено до понад 10 років позбавлення волі за розбещення малолітньої доньки

Прокуратурою Житомирської області здійснено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Радомишльського району за фактом скоєння ним розбещення та задоволення статевої пристрасті щодо малолітньої доньки.

Судовим слідством установлено, що так званий «батько» тривалий час глумився над малолітньою донькою, неодноразово вчиняючи розпусні дії у стані алкогольного сп’яніння, - інформує пресслужба прокуратури Житомирської області.

 У сім’ї, що проживала в одному із сіл Радомишльського району, донька потерпала від сексуального насильства батька із чотирирічного віку, лише у вересні 2018 року злочин викрито.  

Стороною обвинувачення, на підставі зібраних у ході досудового розслідування фактів, показів свідків, а також результатів проведених судових медичних експертиз доведено беззаперечну вину 52-річного чоловіка  у скоєнні тяжкого злочину.

Вироком Богунського районного суду міста Житомира від 18.11.2019 особу визнано винним у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 153 та ч. 2 ст. 156 КК України (замах на вчинення злочину, не закінчений з причин, що не залежали від волі злочинця, задоволення статевої пристрасті неприродним способом та розбещення  малолітньої, вчинене близьким родичем – батьком).

За тяжкий злочин судом призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років і 1 місяць.

Наразі вирок не набув законної сили.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:50 Не допомагайте ворогу: що категорично заборонено публікувати в соцмережах та медіа 17:23 У Житомирі минулого року висадили 1098 дерев і 3730 кущів 17:00 Ще 11 житомирських ОСББ візьмуть участь в програмі «Енергодім» 16:44 Віталій Бунечко: у Коростишеві обговорили оновлення спецтехніки громад через «5-7-9» та лізинг Від читача 16:54 Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, серед потерпілих - військові і родини загиблих захисників 16:40 У Житомирі триває будівництво нового ветеранського простору: готовність 50% play_circle_filled 16:21 У Житомирі розпочато ремонт доріг після зими 16:00 На Житомирщині СБУ повідомила про підозру колишньому дитячому тренеру, який підбурював до захоплення державної влади в Україні 15:39 Реєстрація на НМТ-2026 стартує 5 березня 15:38 Підпалила куму: у Житомирі сварка двох жінок закінчилася для однієї з них опіками і лікарнею 15:20 У Андрушівській громаді розслідують можливе службове підроблення при виплаті соціальної допомоги дітям: розпочато кримінальне провадження 15:00 Незаконну порубку дерев виявили екологи в Пулинській громаді за допомогою дрона 14:40 Майже 8,3 млн грн збитків: поліція Житомирщини викрила зловживання під час закупівлі пального для потреб армії 14:20 Система «Безпечне місто» у Житомирі: на всіх в’їздах у місто встановлено аналітичні камери відеоспостереження 14:00 Завершено досудове розслідування ДТП в Андрушівці, в якій сміттєвоз на смерть збив пенсіонерку 12:41 На Житомирщині продовжується робота над покращенням умов проживання ВПО 12:20 Відсьогодні на заправках в Україні офіційно дозволили продавати ліки, — постанова КМУ 12:00 У Житомирі кілька діб фіксують смог і різкий запах у повітрі: екологи проводять перевірку 11:40 За розтрату понад 1,3 млн грн коштів комунального підприємства судитимуть директора та п’ятьох його пособників 11:20 В Іршанську під час пожежі в квартирі багатоповерхівки загинув чоловік
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up