Жительку Овруча, підозрювану у торгівлі малолітніми, взято під варту

Жительку Овруча, підозрювану у торгівлі малолітніми, взято під варту

Житомирською обласною прокуратурою забезпечено розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу жительці міста Овруч, підозрюваній у торгівлі неповнолітніми.

За принципової позиції процесуального прокурора підозрюваній обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з правом внесення грошової застави на суму 340 тис. грн, про що Корольовським районним судом міста Житомира винесено відповідну ухвалу, - повдомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Орган досудового слідства інкримінує жінці скоєння злочину за ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми, вчинена стосовно малолітніх).

Обставини справи. Протиправною діяльністю тривалий час займалися жителі міста Овруч, мати й син. Обладнавши у власному помешканні кімнату під фотостудію, син проводив фотосесії малолітніх дівчат у відвертому одязі (судовою експертизою визнано як продукцію порнографічного змісту),  фото викладав у мережі Інтернет на спеціальному сайті, а за перегляд відвідувачами одержував грошову винагороду. 

Жінка підшукувала серед знайомих, здебільшого у сім’ях з економічною скрутою, малолітніх дівчат, пояснюючи матерям, ніби потрібні моделі для реклами дитячого одягу, за що «віддячувала» одягом та грошовими коштами. 

Після викриття їхньої незаконної діяльності, з метою уникнення кримінальної відповідальності, жінка переховувалася, однак 11.03.2021 була затримана правоохоронцями у місті Києві.

Матеріали стосовно «фотографа» були виділені в окреме кримінальне  провадження, розслідувані та обвинувальний акт за ч. 3 ст. 149 КК України скеровано до суду, де триває розгляд.

Досудове розслідування стосовно жінки, яке проводить головне управління Нацполіції в області, триває.

Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво. 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Як замінити свідоцтво про реєстрацію на транспортний засіб онлайн 16:23 Як колір купальника може врятувати життя дитини 16:21 Представник Житомирщини Андрій Забігайло у фотопроєкті “Ветерани та ветеранки на публічній службі” 15:57 На Житомирщині найближчими днями прогнозують спеку до +39 С Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 15:34 Завершили масштабну модернізацію навчального корпусу Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу 15:12 Звягельській громаді завдано понад 425 тис. грн збитків під час закупівлі електроенергії – судитимуть директора комунального підприємства 15:03 У селі Сонячне відкрили нове, сучасне приміщення Центру надання адміністративних послуг 14:50 Сумна статистика: з початку тижня на водоймах України загинули 27 людей, з них 12 дітей 14:25 Волейбольна команда «Житомирської політехніки» здобула золото Всеукраїнських студентських ліг 14:00 У Житомирі відбулися урочисті заходи, присвячені Дню кримськотатарського прапора 12:52 Житомирській 39-й бригаді тактичної авіації присвоєно почесне найменування — імені Героя України Олександра Довгача 12:22 Поблизу села у Бердичівському районі люди під час прогулянки виявили ручну осколкову гранату часів Другої світової війни 11:58 Три громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси 11:34 Допоможіть розшукати безвісти зниклу 36-річну Катерину Бугиру 11:14 58-річний житомирянин згвалтував неповнолітню падчерку 10:53 Віталій Бунечко: Забезпечення житлом наших захисників та підтримка їхніх родин є безумовним пріоритетом держави та обласної влади 10:28 На вулиці Жуйка - ДТП: рух частково ускладнений 10:07 Повідомлено про підозру посадовцю Держпродслужби в області в одержанні 90 тис. грн хабаря за видачу посвідчень трактористів-машиністів без навчання 09:45 Крок до безпеки: інформація про ризики вживання наркотиків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up