Жителька Андрушівки поплатилась за свою щиросердність 5 тисячами гривень і 350 євро

Жителька Андрушівки поплатилась за свою щиросердність  5 тисячами гривень і 350 євро

Двоє шахраїв перед літньою жителькою м. Андрушівки видали себе за іноземців, які потрапили у халепу.

Щиросердна допомога коштувала жінці в гривневому еквіваленті понад 15 тисяч гривень. Нині правоохоронці розшукують шахраїв і попереджають жителів регіону про небезпеку, - застерігає відділ комунікації поліції Житомирської області.

Увечері 27 січня до Андрушівського відділення поліції звернулася 73-річна жителька райцентру із заявою про вчинене відносно неї шахрайство. Правоохоронцям заявниця розповіла класичну історію з описом шахрайських махінацій, які рідко фіксуються на Житомирщині, а тому, певне, й видалися вірогідними. 

За словами ошуканої жінки, цього ж дня до її обійстя зайшли чоловік і жінка. Вони назвалися громадянами іншої держави, невпевнено і плутано говорили російською і українською. Втім зуміли пояснити господині, що потрапили у ДТП і тепер на термінову допомогу їм потрібні гроші. Валюта в американських доларах у них нібито є, однак, мовляв, треба українські гривні. Тож парочка висловила готовність залишити пенсіонерці гаманець із запасами в обмін на її збереження. Таку потребу вони пояснили нібито відсутністю реального часу шукати обмінники у незнайомому місті.

Звісно, пропозиція миттєвого збагачення одразу ж подіяла на жінку швидше, тож вона погодилася допомогти стражденним. За пропоновану валюту вона віддала у руки незнайомцям 5 тисяч гривень і навіщось 350 євро.

Бабуся чесно витримала дві години, не розкриваючи чужий гаманець. Коли ж таки перевірила його, на зміну радості прийшло прикре розчарування: жодних іноземних банкнот у середині не було. З цим і кинулася до поліції.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. У рамках розпочатого кримінального провадження правоохоронці встановлюють особи зловмисників і місце їх перебування.

Водночас поліція звертається до громадян із застереженнями. Аби не потрапити у подібні неприємні історії, у першу чергу, не довіряйте незнайомим людям. Особливо, якщо мова йде про ваші гроші. 

Що б вам не пропонували, в яких би фарбах не розмальовували перспективу миттєвого збагачення або вигоди тільки для вас, намагайтеся тверезо оцінювати ситуацію. Не піддавайтеся на умовляння незнайомців дати їм у борг або під заставу чарівної сумочки з іноземною валютою ваші кошти. Не дозволяйте обвести себе навколо пальця. Зрештою згадайте, що безкоштовний сир буває лише у мишоловці. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (4)
  • Наташенька Жембровская
    Не дивилася дві години в гаманець.... Чет ржачно...
  • Romain Romain
    Затримали їх в той же дннь в Житомирі..
  • Людмила Илюсь
    Без лоха и жизнь плоха!
  • Сергій Тушак
    ДЕ камери де програми, Безпечне місто 'всім @уй
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:00 Житомирська обласна філармонія запрошує не відкриття 89-го концертного сезону 14:40 У Житомирі обговорили подальші кроки для підвищення доступності закладів на Михайлівській 14:19 Безкоштовна корекція рубців після травм та опіків: як скористатися програмою 14:00 Ентеробіоз: як захистити себе та дітей від гостриків Від читача 17:45 Фішингові посилання 12:41 #ниткаНезалежності: Долучайся до флешмобу «Нитка Незалежності» — вишиваймо нашу Незалежність разом! 12:20 Театр Кочерги запрошує на відкриття нового сезону: репертуар на вересень 12:00 За минулу добу на Житомирщині рятувальники загасили 14 пожеж сухої рослинності на площі майже 8 га photo_camera 11:40 У Малині 20-річна містянка на легковику збила пішохода: чоловік помер в реанімації 11:22 Офіс податкових консультантів: фахова підтримка, доступні консультації та зручний діалог із платниками 11:00 Чи справді тариф на проїзд у Житомирі має бути 25 грн? Розрахунки та аналіз 10:40 130 тисяч гривень перерахувала шахраям жителька Червоненської громади за неіснуючий товар 10:20 Протягом вихідних у Житомирі поліцейські виявили 4 факти продажу алкоголю неповнолітнім 10:00 У Житомирі відзначили Міжнародний день молоді photo_camera 09:40 У ніч на 13 серпня сили ППО збили 111 ворожих БпЛА 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 13.08.2026 щодо російського вторгнення 09:00 13 серпня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:51 Житомирський обласний центр крові закликає долучитися до всеукраїнської акції #ЯСерпневийДонор 17:30 Як ветеранам й ветеранкам знайти фахівця із супроводу 17:00 На Житомирщині понад 20 тисяч людей уже скористалися програмою «Скринінг 40+»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up