Житель Пряжева вирішив поглибити дно річки Гуйва біля свого будинку: завадила поліція

Житель Пряжева вирішив поглибити дно річки Гуйва біля свого будинку: завадила поліція

21 квітня до відділу поліції №1 Житомирського райуправління  надійшло повідомлення про те, що у с. Пряжеві невідомі розкопують  екскаватором річку.

Під час перевірки інформація підтвердилась, а відтак нині поліцейські розслідують усі обставини, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.
 
Повідомлення надійшло в обідню пору. На місці події, куди виїхала слідчо-оперативна група, поліцейські застали працюючий у водоймі екскаватор. Ним керував 38-річний киянин, який не став пояснювати своїх дій.

Зафіксовані поліцейськими на місці події обставини свідчили про спробу місцевого жителя поглибити та розширити водойму до побудованого ним раніше пірсу неподалік свого будинку. Такі роботи вимагають попередніх експертних досліджень щодо впливу запланованих змін на навколишнє середовище та зроблених на підставі них висновків про можливість чи заборону їх ведення.

Відтак нині за вказаним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація - ч. 1 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) КК України.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (5)
  • Alic Ko
    Як завалити сміттям і зливати туди всяку гадость то кримінальних проваджень нема!
  • Сергей Полищук
    Правильно делал, не заплатил кому нужно, посадют🙄
  • Oleksandr Kostiuk
    Йому премію за це потрібно дати а тут ба.. кримінал.
    Ідіоти..
  • Наталия Довбыш
    До чого тут" експертні дослідження"? Порадтесь з фахівцями як грамотно коментувати порушення.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 Синоптики попереджають про заморозки на Житомирщині 17:29 64 бізнеси Житомирщини отримали грантову підтримку на 20 млн грн 17:00 Троє молодих майстрів народного мистецтва отримають стипендії Президента України 16:40 Ходив із предметом, схожим на гранату: у Коростені поліція охорони затримала чоловіка Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 16:19 Надходження військового збору від платників Житомирщини зросли на 30% 16:10 Житомир попрощався із Захисником Павлом Білоусом 16:05 Півсля важкого поранення відійшов у вічність Захисник Сергій Малков 16:00 Аграрії Житомирщини на 90% завершили посівну 15:38 Учора рятувальники Житомирщини 3 рази залучалися до гасіння пожеж на відкритих територіях photo_camera 15:20 Дитина народилася до 2026 року і вже отримала перші щеплення: як тепер її вакцинувати проти гепатиту В? 15:00 Департамент соціальної політики міської ради запрошує житомирян до обговорення проєкту звіту за результатами визначення потреб у соцпослугах 14:40 Мінветеранів: Безоплатна корекція рубцевих змін шкіри для ветеранів і ветеранок 14:20 В Україні створили Мапу можливостей для ВПО: вакансії, навчальні програми та гранти на одній карті 14:00 У Баранівці в ДТП травмовано мотоцикліста і його пасажирку 12:41 Двом волинянам повернули 19600 грн за ненадані послуги з працевлаштування  за кордоном 12:20 Пошкодив 3 автомобілі і втік: у Житомирі затримали винуватця ДТП на вул. Бориса Тена photo_camera 12:00 Хвороба Шагаса: факти, які варто знати 11:40 Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого удару photo_camera 11:20 Викрав гаманець у покупчині в магазині і втік: у Тетерівці затримали грабіжника
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up