Житель Кропивницького має відшкодувати 42 тисячі гривень Житомирській лікарні за лікування потерпілої в ДТП, яке він спричинив

Житель Кропивницького має відшкодувати 42 тисячі гривень Житомирській лікарні за лікування потерпілої в ДТП, яке він спричинив

Бердичівською окружною прокуратурою до Кіровського районного суду м. Кіровограда в інтересах держави в особі Національної служби здоров’я України заявлено позов про відшкодування витрат на лікування потерпілого від кримінального правопорушення на суму 42 тис. грн. 

За результатними судового розгляду кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження), 65-річного жителя м. Кропивницького звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ст. 46 КК України у зв’язку з примиренням винного з потерпілим.

Встановлено, що подружжя у вересні 2023 року рухались на власному авто по території Бердичівського району в напрямку м. Житомир. Водій порушив Правила дорожнього руху, не впоравшись з керуванням транспортного засобу, виїхав за межі проїзної частини до правого кювету, та допустив зіткнення з деревом.

Внаслідок даної дорожньо-транспортної пригоди, дружина отримала тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості та перебувала на лікуванні в КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради 19 ліжко-днів.

Відео дня

Закладом охорони здоров’я обраховано загальну вартість лікування потерпілої, що склала 42 165 грн. 75 коп.

Надання медичних послуг здійснювалося за програмою медичних гарантій пацієнтам та оплачено Національною службою здоров’я України, як замовником медичних послуг за рахунок коштів Державного бюджету України.

Разом з тим, винуватцем ДТП не відшкодовано витрати на лікування потерпілої від кримінального правопорушення, ні у ході досудового розслідування, ні після судового розгляду кримінального провадження.

З метою стягнення витрат лікарні, Бердичівською окружною прокуратурою зібрано належні та допустимі докази та заявлено відповідний позов до суду за місцем проживання відповідача.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up