Завищення вартості ремонту укриття на понад 200 тис грн – на Житомирщині директорку ліцею підозрюють у службовій недбалості

Завищення вартості ремонту укриття на понад 200 тис грн – на Житомирщині директорку ліцею підозрюють у службовій недбалості

За процесуального керівництва Звягельської окружної прокуратури посадовиці повідомлено про підозру у службовій недбалості, що завдала істотної шкоди державним та громадським інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Слідство встановило, що службову недбалість у серпні 2022 року допустила директорка одного з ліцеїв Звягельської територіальної громади, - інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.  

Так, за укладеним з навчальним закладом договором, приватне підприємство зобов’язалося відремонтувати вентиляційну систему укриття за бюджетні кошти. Обумовлена у договорі вартість робіт та використаних матеріалів становила 320 тис грн.

Проте підозрювана, погоджуючи кошторис, не вжила заходів щодо перевірки відповідності параметрів і маркування використаних матеріалів з реальною на той час їхньою вартістю. Натомість підписала надані підрядником акти виконаних робіт із завищеними у чотири рази цінами.

Відео дня

Унаслідок цього приватному товариству з місцевого бюджету зайво перераховано більше 200 тис грн.

Наразі, з метою забезпечення позову щодо відшкодування заподіяних збитків, до суду скеровано клопотання про накладення арешту на майно підозрюваної. 

Досудове розслідування проводить Звягельський райвідділ поліції.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Aneli Ya

    чомусь у нас звичайну корупційну відкатну схемку завжди кваліфікують, як "службову недбалісь"...
  • Людмила Томашевская

    Цікаво, а що говорить підрядник?  Його також притягнули до відповідальності?

keyboard_arrow_up