Засумували в карантині: у Житомирі за добу поліція повернула додому трьох неповнолітніх дівчат

Засумували в карантині: у Житомирі за добу поліція повернула додому трьох неповнолітніх дівчат

Тінейджерки проігнорували карантинні заходи, подалися на прогулянку містом, «завбувши» при цьому попередити батьків і взагалі повернутись додому.

Місцезнаходження усіх трьох дівчат нині встановлено. Правоохоронці закликають громадян відповідальніше ставитись до своїх батьківських обов’язків і контролювати власних дітей, - застерігає відділ комунікації поліції Житомирської області.

Дві заяви про зникнення неповнолітніх жительок обласного центру надійшли до поліції увечері 26 березня і ще одна – після півночі уже наступної доби. 

Про те, що 15-річна 9-класниця не повернулась додому з прогулянки, правоохоронців близько 23 години повідомила її мати. Дівчина мала при собі мобільний телефон, однак він був вимкнений. Поліцейські почали відпрацювання осіб, з якими дівчина спілкувалась, а її прикмети повідомили зовнішнім нарядам, що несли службу на вулицях обласного центру. Поки тривали перевірки, близько 3-ї ночі розшукувана школярка з’явилась удома. За її словами, вона гуляла містом із друзями. Об’єктом злочину не стала. 

Тим часом у Житомирі тривали пошуки ще однієї 9-класниці віком 14-ти років. За повідомленням її батьків, дівчинка пішла гуляти ще напередодні(!) і до теперішнього часу не повернулась. Востаннє мати говорила з нею надвечір 26 березня й донька пообіцяла повернутись додому. Правоохоронцям також вдалося зв’язатися з дівчиною, однак вона так і не повідомила, де знаходиться. Відтак пошуки і відпрацювання можливих місць її знаходження тривали майже добу. У результаті школярку поліцейські виявили в одному із мікрорайонів Житомира та повернули додому.

Уранці 27 березня у центрі міста правоохоронці знайшли ще одну розшукувану – 13-річну 7-класницю. Дівчина не ночувала вдома і на дзвінки рідних не відповідала. На момент виявлення тинейджерка знаходилась у нетверезому стані. Відтак після огляду медиків знайду передали батькам.

– В усіх трьох випадках під час спілкування у родинах ми викрили обставини, що вказували на недогляд за підлітками з боку дорослих. Відтак відносно матерів дівчат складені адміністративні матеріали за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП), - прокоментувала начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Водночас правоохоронці вкотре наполегливо закликають усіх громадян відповідально ставитись до обов’язків по вихованню власних дітей. Будьте уважними до проблем підлітків. Не залишайте їх без нагляду та відповідного контролю. Цікавтесь, чим вони займаються і чи взагалі знаходяться вдома у вашу відсутність. Це, як ніколи, актуально під час особливого періоду у країні. Дотримання карантинних заходів – важливий фактор безпеки. Усвідомте самі та поясніть дітям необхідність виконання встановлених обмежень. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Мін’юст: Що варто знати про визнання людини недієздатною 17:27 Щосуботи YOGA просто неба у Шодуарівському парку 17:01 Команда Ліцею №16 міста Житомира — у трійці найкращих юних легкоатлетичних команд України! 16:41 Встигніть долучитися до Естонсько-Українського бізнес-форуму Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:21 У Житомирі готують запуск AgriTech Innovation Lab на базі міської теплиці 16:00 Відновили будівництво Північного обходу Житомира 15:39 Унікальну 3D-модель старовинного храму створили на Житомирщині: цифрова копія допоможе у реставрації святині. ВІДЕО play_circle_filled 15:21 Мистецькі та спортивні заходи на Михайлівській у червні 14:40 Загинула дитина: слідчі завершили розслідування смертельної ДТП на Звягельщині за участю нетверезого водія 14:39 Судитимуть власника житомирської теплопостачальної компанії, який виправдовував збройну агресію рф проти України 14:20 Тріумф хору «Gloria» на XXIV Міжнародному конкурсі Стасіса Шимкуса 14:00 Житомирські веслувальниці – серед призерів чемпіонату України з марафону 12:41 Незаконна порубка на Житомирщині: збитки перевищили 2,5 млн грн photo_camera 12:20 Посилений епіднагляд за холерою в Україні: що варто знати 12:00 Ветерани зможуть отримати до 3 млн гривень на розвиток бізнесу у сфері шкільного харчування: стартував конкурс «ВАРТО: РЕЦЕПТ ТУРБОТИ» 11:40 У Малинській громаді тривають роботи з гуманітарного розмінування photo_camera 11:19 У Житомирі вручили грошові сертифікати спортсменам – переможцям та призерам міжнародних змагань та їхнім тренерам 11:00 За принципової позиції прокурорів за збут особливо небезпечної психотропної речовини жителя Бердичева засуджено до 6 років позбавлення волі 10:40 Житомир та французьке Бордо розпочинають співпрацю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up