Замість золота - підробка: у Бердичеві жінка підмінила ланцюжок подрузі
33-річна бердичівлянка недовго тішилася подарунком від коханого. Помітивши підміну, звернулася до поліції.
Як розповіли у Бердичівському районному відділі поліції, ювелірний виріб жінка лише нещодавно придбала. Це був подарунок від її хлопця, який наполіг саме на такій купівлі.
Жінка розповіла поліцейським, що коштовністю тішилася менше тижня. А потім виявила, що виріб несправжній, з так званого медичного золота.
Поліцейські опитали заявницю про обставини придбання ланцюжка та подальші події. Жінка розповіла, що у день купівлі похизувалася подарунком подрузі, з якою працює разом. Відтак правоохоронці поспілкувалися й з 40-річною жінкою.
Вона визнала, що причетна до події: того ж дня придбала схожу підробку та, поки її колега була зайнята, зробила підміну. Поліцейські вилучили у жінки чужу прикрасу.
Днями слідчі оголосили фігурантці про підозру у вчиненні крадіжки (ч. 4 ст. 185) Кримінального кодексу України. Розслідування триває. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
-
Вероника ЕрскаяДякую за інформацію, а я ось нещодавно підбирала якісні ювелірні вироби від Oniks https://ranok.ictv.ua/ua/2024/08/28/mystetstvo-daruvannya-yak-obraty-idealnu-yuvelirnu-prykrasu-dlya-kozhnogo/ тут знайшла якісні прикраси, обрала для себе більш стильні, та ношу їх тепер не знімаючи