Замість роботи за кордоном - збитки: житомирянка постраждала від недобросовісних "рекрутерів"

Замість роботи за кордоном - збитки: житомирянка постраждала від недобросовісних "рекрутерів"

Днями до поліції звернулася житомирянка із заявою про шахрайство. Вона повідомила, що відгукнулася на оголошення в Інтернеті про працевлаштування за кордоном. Однак обіцяної роботи так і не отримала.

Поліцейським вона розповіла, що рекрутери запропонували привабливі умови роботи, тож жінка спокусилася на їх пропозицію й сплатила близько півтори тисячі гривень для оформлення документів.

Однак за кілька днів до неї зателефонувала представниця цього «агентства» і повідомила, що вакансія, яку пропонували заявниці, вже зайнята та вільних немає. Відмовили рекрутери й у поверненні коштів, сплачених жінкою. Тож вона звернулася за допомогою до правоохоронців.

Нині поліцейські з’ясовують обставини діяння та встановлюють причетних до правопорушення у рамках кримінального провадження за ст. 190 (Шахрайство) ККУ.

Відео дня

Друзі! Закликаємо вас ретельно перевіряти подібні оголошення у соціальних мережах та перед тим, як сплачувати кошти, виконати низку порад:

- з’ясувати, чи існує така компанія на ринку праці, як довго та наскільки часто змінює назви;

- насамперед наполягати на особистій зустрічі з рекрутерами та звертатися лише за офіційною адресою компанії;

-перевірити наявність ліцензії на роботу в країні, куди намагаєтесь влаштуватися;

- кошти за послуги необхідно сплачувати лише на офіційний рахунок компанії та вимагати квитанцію.Будьте уважними, не дайте себе ошукати та не дозволяйте шахраям збагатитися вашим коштом!

Житомирське районне управління поліції

омріяна робота за кордоном обернулася збитками: поліція закликає ретельно перевіряти оголошення про працевлаштування у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Bogdan Vladimirovich

    Ничего удивительного🤣

keyboard_arrow_up