За відмову допомогти по господарству вдарив 10-річного хлопчика штахетою по голові: чуднівські поліцейські затримали 50-річного чоловіка

За відмову допомогти по господарству вдарив 10-річного хлопчика штахетою по голові: чуднівські поліцейські затримали 50-річного чоловіка

Дитину з травмою голови було госпіталізовано до реанімаційного відділення лікарні.

Подія сталася увечері 22 березня у Чуднівській громаді.

"За попередньою інформацією, близько 16:30 у нетверезого чоловіка виникла суперечка з малолітнім племінником його співмешканки, який грався на подвір’ї. Він попросив дитину допомогти по господарству, та отримавши відмову, наздогнав і дерев’яною штахетою вдарив по голові.

Хлопчика госпіталізували, лікарі провели йому невідкладне оперативне втручання", — інформує ГУНП області.

23 березня, після отримання висновків експертів, поліцейські повідомили чоловікові про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Нині вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Чуднівська окружна прокуратура. Досудове розслідування триває.

Згідно з чинним законодавством підозрюваному загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up