За розбещення 3-річної дівчинки житель Житомирщини сяде на 6 років

За розбещення 3-річної дівчинки житель Житомирщини сяде на 6 років

Злочин проти малолітньої доньки своїх знайомих скоїв 48-річний житель Житомирського району.

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у скоєнні розпусних дій щодо малолітньої дитини (ч. 2 ст. 156 КК України). Вироком суду йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років.

Ювенальні прокурори у суді довели, що особливо тяжкий злочин проти статевої свободи та недоторканості особи у грудні минулого року скоїв 48-річний житель Житомирського району, родич потерпілої.

Того дня сім’я трирічної дівчинки зібрала рідних з нагоди її дня народження. Під час святкування гості на деякий час залишили помешкання та вийшли надвір. Скориставшись відсутністю очевидців, негідник вчинив стосовно малолітньої дитини розпусні дії. 

Того ж дня, надвечір, поспішив виїхати із селища до обласного центру,  однак повернувся та відразу був затриманий правоохоронцями і поміщений під варту.

Прокурори надали достатньо зібраних доказів, свідчень очевидців та результатів психіатричної і ДНК-екпертиз, які суд визнав переконливими та виніс розпуснику реальне покарання. 

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

За клопотанням прокуратури, з огляду на категорію скоєного злочину, кримінальне провадження розглядалося у закритих судових засіданнях.

Коментарі (13)
 • Мосийчук Галина

  Кастрація
 • Людмила Кузьмішина

  Прив'язати до двух берез і пустити.
 • Ніна Ларіна-Коломієць

  6 років???... Вийде і буде робити те саме... Кастрірувати і хай радіє
 • Надія Селюк

  Яких 6 років ???? Кастрація

keyboard_arrow_up