За «дрифт» у центрі Житомира керманичеві загрожує кримінальна відповідальність

За «дрифт» у центрі Житомира керманичеві загрожує кримінальна відповідальність

Протиправні дії керманича автомобіля «БМВ» у сквері на майдані Соборному м. Житомира зафільмували очевидці і поширили відео у соцмережах.

23 травня поліцейські встановили особу ймовірного правопорушника. За фактом хуліганських дій розпочато кримінальне провадження, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

У ході першочергових заходів зі встановлення обставин правоохоронці з’ясували, що автомобіль належить житомирянину, а за кермом на момент вчинення правопорушення перебував його 21-річний син. 

Попередня правова кваліфікація події – ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. 

Триває встановлення та опитування усіх очевидців і свідків вчинення правопорушення. Вирішується питання про вилучення транспортного засобу та накладення на нього арешту. 

Кримінальним кодексом України грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом, піврічним арештом або обмеженням волі строком до 5 років.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:00 Мікрорайон Захисників України — тимчасово без води! 09:40 Оперативна інформація станом на 8:00 16.04.2026 щодо російського вторгнення 09:20 Київ, Одеса, Дніпро: внаслідок ракетної атаки є загиблі і постраждалі 09:00 16 квітня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 17:55 На магістралях Житомирщини відновлено 170 тисяч кв м вибоїн photo_camera 17:00 Студенти Житомирської політехніки висадили новий ліс на території Коростишівського надлісництва 16:37 У провідну неділю у Житомирі курсуватиме автобусний спецпідвіз «Майдан Перемоги — Міське кладовище» 16:19 Український гідрометцентр спростовує заяви деяких ЗМІ про аномально спекотне літо 16:00 До уваги водіїв! У провідну неділю в Житомирі в районі міського кладовища "Дружба"буде змінено організацію дорожнього руху! 15:41 Житомирських митців запрошують до участі в державній програмі  «Тисячовесна» з бюджетом 4 млрд грн 15:20 Правоохоронці викрили двох осіб у спробі незаконного переправлення чоловіків через кордон в Коростенському районі 15:00 У Житомирі затвердили планову мережу освітніх закладів на 2026/2027 навчальний рік 14:41 Пожежі в екосистемах набирають обертів! photo_camera 14:20 Засуджено шахрайку з Коростеня, яка пропонувала за гроші послуги з повернення зниклих безвісти військовослужбовців 14:00 Перегляд пенсій: родинам загиблих та зниклих безвісти українських військових суттєво підвищать виплати 12:44 Віталій Бунечко зустрівся з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. ВІДЕО play_circle_filled 12:20 У Житомирі відзначили 25-річчя Андрушівської астрономічної обсерваторії «Липневий ранок» photo_camera 12:00 У Житомирі за матеріалами СБУ до 13 років тюрми заочно засуджено бойовика, який штурмує позиції Сил оборони на Придніпровському напрямку 11:41 Житомирські підлітки можуть долучитися до технологічного Dive in ESTEAM Camp
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up