Винуватців у смерті неповнолітньої малинчанки судитимуть

Винуватців у смерті неповнолітньої малинчанки судитимуть

На Житомирщині судитимуть п’ятьох осіб за жорстоке побиття 17-літньої малинчанки, яка від одержаних травм померла у лікарні

Прес-служба прокуратури Житомирської області повідомляє, що Коростишівською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заподіяння тяжких тілесних ушкоджень неповнолітній жительці м. Малин, що спричинили смерть потерпілої, залишення її у небезпечному для життя стані, ненадання допомоги, коли особа перебувала в небезпечному для життя стані при можливості надати таку допомогу, що спричинило смерть потерпілої, а також хуліганства, що супроводжується особливою зухвалістю.

У вівторок, 16 січня 2018 року, обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 121 (санкція найсуворішої із статей передбачає покарання від 7 до 10 років позбавлення волі), ч. 3 ст. 136, ч. 1 ст. 296 КК України стосовно п’яти осіб направлено до Малинського районного суду для розгляду по суті.

У прокуртурі також нагадали обставини злочину. Як відомо, у жовтні минулого року у м. Малин група осіб жорстоко побила неповнолітню дівчину та кинула її напризволяще, залишивши потерпілу серед ночі у небезпечному для життя стані. Унаслідок цього потерпіла,  не приходячи до свідомості, від одержаних травм померла у лікарні.

У ході досудового розслідування зібрано належні та достатні докази щодо причетності чотирьох жителів м. Малина до жорстокого побиття неповнолітньої, а також ще одного зловмисника, який, маючи можливість, не надав допомогу потерпілій, що перебувала в небезпечному для життя стані.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури, проводило Малинське відділення Нацполіції в області.   

Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме Коростишівська місцева прокуратура.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:40 У Звягельському районі під час самостійного гасіння сухотрав`я травмувався чоловік 16:18 Як оформити статус дитини, як постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 14:42 «Формула активної нації»: в Україні стартує відбір вчителів-інноваторів, які перетворюють уроки фізкультури на драйвовий рух 12:24 Пухнастики шукають господарів: оголошення у Житомирі станом на 15 березня Від читача 17:21 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 11:19 Понад 170 мешканців Житомирщини задекларували доходи більше 1 млн грн 10:14 На Житомирщині попит на новобудови зріс на 38%: аналітика ринку нерухомості DIM.RIA 09:45 У селі Житомирського району на пожежі рятувальники виявили загиблого, ще один чоловік постраждав 09:21 На Житомирщині знешкодили 500-кілограмову бойову частину російської ракети "Кинджал". ВІДЕО play_circle_filled 09:00 15 березня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up