Вибухотехніки і кінологи з собаками вибухівки у житомирських вишах не виявили

Вибухотехніки і кінологи з собаками вибухівки у житомирських вишах не виявили

Чергове повідомлення про замінування виявилося фейковим, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

15 липня до поліції від адміністрації двох з вищих навчальних закладів у м. Житомирі надійшли повідомлення про отримання електронних листів про нібито закладення вибухівки. За результатами огляду будівель та прилеглих територій жодних вибухових предметів або таких, що могли б становити загрозу безпеці громадян, не виявлено.

У навчальних закладах працювали слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб. 

Поліцейські огородили по периметру території потенційної небезпеки, доступ до яких було тимчасово обмежено. Також проведена евакуація присутніх у приміщеннях людей. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту. 

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, провели ретельний огляд приміщень та навколишніх територій. Прежметів, які могли б становити загрозу безпеці громадян, не виявлено.

Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас тривають заходи зі встановлення авторів тривожних повідомлень.

Нагадаємо, повідомлення про замінування з'явилося сьогодні зранку.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up