«Ваша донька розбила чужий телефон»: ще один вид шахрайства

«Ваша донька розбила чужий телефон»: ще один вид шахрайства

На гачок шахраїй потрапила жителька Баранівської громади.

Жінка щиро повірила, що допомагає доньці відшкодувати збитки за пошкодження чужого майна. Коли ж зрозуміла, що спілкувалася з шахраями, а її дочка не потрапляла у неприємності, жінка звернулася до поліції, - повідомила Поліція Житомирської області.

Заявниця розповіла поліцейським, що минулого дня на її мобільний зателефонував незнайомець. Чоловік назвався працівником поліції та повідомив про «проблеми» у її дочки. Водночас співрозмовник запропонував «залагодити питання» за допомогою відкупного. Тож жінка погодилась та переказала на шість банківських рахунків близько 35 тисяч гривень.

Нині правоохоронці встановлюють осіб, які шляхом обману заволоділи її коштами, у межах відкритого кримінального провадження за ст. 190 (Шахрайство) КК України.

Відео дня

Поліцейські закликають громадян бути більш обачними під час телефонного спілкування з незнайомцями. Адже співрозмовник може назватися будь-ким та розповісти вигадану історію. Зауважте, шахраї зазвичай емоційно тиснуть на співрозмовника, не дають часу на роздуми, аби досягти своєї мети. Тому важливо у критичній ситуації заспокоїтися й обдумати те, що вам повідомили.

Тому запам’ятайте:

  • якщо вам повідомляють, що рідні в біді, обов’язково зателефонуйте тим людям, про кого йдеться;
  • з’ясуйте, чи ця інформація є достовірною та де саме перебуває близька людина;
  • у жодному разі не переказуйте кошти на невідомі банківські рахунки та телефонні номери.

На зображенні може бути: текст

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Валя Витенко

    Ото дурепало.не треба вірити нікому

keyboard_arrow_up