В Овручі 18-річний хлопець викрав за місяць 6 велосипедів

В Овручі 18-річний хлопець викрав за місяць 6 велосипедів

До місцевого відділення поліції упродовж останнього місяця надійшло близько шести заяв від овручан про зникнення їх велосипедів. Правоохоронці обґрунтовано підозрюють у вчиненні крадіжок жителя одного із сіл району. 

Увесь велотранспорт був викрадений у період з 9 червня по 10 липня переважно з під’їздів багатоповерхівок одного з районів міста, - інформує відділ комунікації ГУПН в Житомирській області. Зі слів поліцейських, більшість велосипедів були викрадені саме вночі – у час, коли власники залишали свої двохколісники без нагляду.

Згодом з’ясувалося, що у вчинені злочинів підозрюється 18-річний хлопець. Окрім того, розшуківці встановили його причетність ще щонайменше до двох крадіжок: грошей з місцевого магазину та дворового реманенту в односельчан.

Наразі правоохоронці вилучили у парубка викрадене майно. У скоєному юнак зізнався. Відповідно до ст. 185 (Крадіжка) КК України йому може загрожувати покарання від 3 до 6 років позбавлення волі.

Поліцейські і надалі встановлюють обставини усіх подій та просять власників велосипедів бути обачними!

Не залишайте ваш велотранспорт без нагляду та у загальнодоступних місцях (на сходових майданчиках, вулицях, прибудинкових скверах). Якщо у вас все ж виникла необхідність відійти від велосипеда, надійно пристебніть його до нерухомого об’єкта спеціальним U-подібним замком або ланцюгом. За можливості, доручайте нагляд за вашим двохколісним транспортом охоронцям або знайомим.

Пам’ятайте, що схоронність вашого майна, перш за все, у ваших руках!

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up