В одному з сіл Волицької громади обікрали дачний будинок: крадієм виявився сусід

В одному з сіл Волицької громади обікрали дачний будинок: крадієм виявився сусід

Поліцейські закликають власників дачних будинків не залишати на осінньо-зимовий період цінні речі у таких оселях або ж подбати про надійне його збереження. На жаль, за відсутності господарів до обійсть навідуються шукачі поживи.

Так, 21 жовтня до поліції надійшло повідомлення про зникнення майна з оселі в одному з сіл Волицької громади, - повідомляє ГУНП області. 19-річна житомирянка розповіла правоохоронцям, що за час її кількаденної відсутності хтось «погосподарював» у її дачній садибі. Приїхавши до будинку, вона виявила розбиту шибку та безлад всередині. З оселі зникла бензокоса та ще кілька електроінструментів.

Поліцейські, які працювали на місці події, зафіксували всі обставини діяння та вилучили наявні речові докази.

Оперативники кримінальної поліції швидко встановили причетність до крадіжки сусіда заявниці. 50–річного чоловіка застали за місцем проживання. У нього вилучили все викрадене майно.

Попередня кваліфікація події – ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Згідно з чинним законодавством, таємне викрадення майна, вчинене в період воєнного стану, карається позбавленням волі від 5 до 8 років.

Тож не залишайте заміські будинки без нагляду на весь зимовий період. Навідуйтесь до садиб час від часу або попросіть когось наглядати за ними.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up