УВАГА! На Житомирщині шахраї, представляючись податківцями, вимагають фінансову допомогу!

УВАГА! На Житомирщині шахраї, представляючись податківцями, вимагають фінансову допомогу!

Шахраї телефонують до приватних підприємців з номерів телефонів (099) 456-21-82, (095) 073-10-32, представившись посадовими особами Головного управління ДПС у Житомирській області, та вимагають від імені керівництва фінансову допомогу.

Службові особи Головного управління ДПС у Житомирській області, його територіальних органів жодних вказівок збирати грошові кошти від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть!

Не ведіться на провокації!

Просимо в жодному разі не перераховувати грошові кошти!

У разі виявлення фактів шахрайських дій, намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвище, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків) та негайно повідомити Головне управління ДПС у Житомирській області - відділ з питань запобігання та виявлення корупції за номером телефону (0412) 418-004, Національну поліцію за номером телефону 102, або ж зателефонувати до Антикорупційного сервісу ДПС України «Пульс» за номером телефону 0 800 501 007, напрям «4».

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Український ветеранський фонд разом з Google надають безкоштовний доступ до ШІ-навчання для українців 17:30 У Житомирському торговельно-економічному коледжі відкрили молодіжний волонтерський простір 17:00 Кожна дитина має право на родину: Житомирщина реалізує Стратегію забезпечення сімейного виховання до 2028 року 16:39 «Діалог влади та бізнесу»: Впровадження практик відновлювального землеробства в Житомирській області. ВІДЕО play_circle_filled Від читача 17:29 Медіаграмотність та її складові 16:20 На Покровській відновили автентичний вигляд цегляного будинку ХІХ століття photo_camera 16:00 Бізнес з характером: стартував новий грантовий конкурс для ветеранського бізнесу 15:39 ДЮСШ «Академія футзалу» — бронзовий призер чемпіонату України з футзалу U-13 вищої ліги! 15:20 На магістральній дорозі Київ – Чоп замінено 2,5 км секцій дорожніх огорож photo_camera 15:00 Наніс смертельний удар ножем своєму племіннику – до 11 років ув’язнення засуджено жителя Курненської громади 14:40 СБУ та Нацполіція викрили «ухилянтську схему» на Житомирщині photo_camera 14:20 Стартував другий етап футбольної ліги «BGV KIDS» 14:00 Делегація з Житомира відвідала місто-побратим Дортмунд 12:39 Що робити, якщо людина зникла на війні? Поліція Житомирщини інформує play_circle_filled 12:21 Вихідні в Україні будуть теплими і переважно сонячними 12:00 Вакцинація за календарем та довідки про щеплення: що треба знати 11:41 У Житомирі відбувся благодійний фестиваль «Надія Fest» photo_camera 11:20 Житомирщина та Рівненщина спільно працюють над врегулюванням використання самозаліснених земель 11:00 На Малинщині автівка з’їхала у кювет та зіткнулася з деревом: загинули двоє чоловіків photo_camera 10:39 Як скористатись безоплатною психологічною допомогою для ветеранів і ветеранок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up