У Житомирському районі чоловік забив до смерті уже другу співмешканку

У Житомирському районі чоловік забив до смерті уже другу співмешканку

39-річний чоловік декілька років тому відбув покарання за вбивство жінки, з якою проживав, і ось вдруге вчинив аналогічний злочин.

Про вирок вбивці повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

За публічного обвинувачення прокурора Чуднівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілої (ч. 2 ст.121 КК України).

Його засуджено до 10 років позбавлення волі. 

Відео дня

Прокурор у суді довів, що 39-річний житель Житомирського району заподіяв численних жорстоких побоїв співмешканці, від яких вона померла.  

Це сталося у січні минулого року, у будинку потерпілої, де спільно проживали. Трагічній події передувала суперечка між ними, яка виникла після спільного вживання алкогольних напоїв. Жінка й раніше потерпала від побоїв співмешканця, після яких потрапляла до лікарні. 

Це другий аналогічний злочин, скоєний обвинуваченим. Декілька років тому він звільнився з виправної колонії, де відбував покарання у виді 9 років позбавлення волі за смертельне побиття своєї першої співмешканки. 

На суді своєї вини не визнав. До набуття вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Наталия Гапчук-коханская

    А чомусь і не жаль ні її ні цього співмешканця.Як кажуть у народі ,,який їхав таку й здибав'' вони самі вибрали такий шлях життя

keyboard_arrow_up