У Житомирі злодій намагався проникнути до чужого житла: спрацювала сигналізація

У Житомирі злодій намагався проникнути до чужого житла: спрацювала сигналізація

Подія сталась на світанку 2 грудня. У квартирі, яка перебувала під охороною УПО, спрацювала сигналізація. Бійці чергового наряду застали у під’їзді підозрілого чоловіка, якого затримали та передали слідчо-оперативній групі Житомирського ВП ГУНП. 

Близько 4-ї ранку черговий наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання сигналізації в одній з охоронюваних квартир в обласному центрі, - повідомляє управління поліції охорони в Житомирській області. 

– Господарі на даний час перебувають за межами міста, а у своєму житлі встановили запобіжні засоби від злодіїв, - уточнив начальник Управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач.

Вже за кілька хвилин правоохоронці прибули на місце події. Коли обстежували під’їзд багатоквартирного будинку, на сходинковому майданчику раптом з’явився чоловік, який поспіхом біг униз до виходу, не зважаючи на правоохоронців. Поліцейські його затримали. А згодом під час подальшого обстеження виявили відчиненими вхідні двері до квартири, що знаходилась під відомчою охороною. 

На місце події прибула слідчо-оперативна група Житомирського ВП ГУНП. Затриманого, як з’ясувалось, 31-річного жителя обласного центру, поліцейські охорони передали колегам підрозділу кримінальної поліції. 

Нині встановлюються обставини вказаної події та всі причетні до неї особи. Водночас вирішується питання правової кваліфікації. 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up