У Житомирі за грабіж і пограбування затримали 32-річного жителя Житомирського району

У Житомирі за грабіж і пограбування затримали 32-річного жителя Житомирського району

Сьогодні, 21 лютого, слідчі оголосили 32-річному жителю району про підозру у вчиненні розбійного нападу на житомирянина. Молодик також є підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом пограбування іншого чоловіка. Про це інформує відділ комунікації поліції Житомирської області. 

 

Наприкінці січня поліцейські Житомирського відділу поліції затримали 32-річного жителя Житомирського району за обґрунтованою підозрою у причетності до пограбування.

Як розповів потерпілий, він повертався пізнього вечора додому з гостин, коли несподівано по проспекту Миру отримав удар від незнайомця. Відразу потому той, користуючись безпорадним станом заявника, відібрав у нього телефон, наручний годинник та банківську картку. За кілька днів, за словами потерпілого, з неї було знято 12 тисяч гривень.

Оперативники кримінальної поліції Житомирського відділу опрацювали великий обсяг інформації, щоб встановити особу, причетну до цієї події.

Відео дня

- Ним виявився раніше неодноразово судимий за крадіжки та нанесення тілесних ушкоджень молодик, житель с. Головинки Житомирського району, - розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока. – У ході подальших слідчо-розшукових дій нами встановлена причетність молодика і до розбійного нападу, що стався наступного після грабежу дня – 13 січня. Тоді чоловік завдав тілесних ушкоджень іншому жителю обласного центру на вул. Гоголівській, відібравши у нього мобільний.

Під час затримання у підозрюваного вилучили кастет, що використовувся ним, очевидно, для завдання ударів потерпілим (один з них навіть втратив свідомість). Втім нині усі обставини перевіряються. Також вилучені речі потерпілих та інші речові докази.

А молодикові, який нині знаходиться під вартою, оголошено про підозру у вчиненні грабежу (ч.2 ст. 186 ККУ) та розбою (ст. 187 ККУ). Відтак покаранням може стати позбавлення волі на термін до 7 років.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:59 Житомир формує профтехосвіту: три коледжі — нові можливості для молоді 17:29 Увага водіям! На ряді автомобільних доріг Житомирщини введено тепловий режим 16:38 З 1 липня в Житомирській обласній лікарні можна проводити процедуру плазмаферезу 16:21 "Книжкова площа" в Житомирі: приєднуйся до всеукраїнського книгообміну Від читача 17:48 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 16:15 Фахівці виявили 2 точки перевищення гранично допустимих концентрацій продуктів згорання в Березині і 5 точок - в Житомирі 16:00 25-річна організаторка і неповнолітні учасники - у Житомирі викрили міжрегіональний канал поширення психотропів photo_camera 15:53 Унаслідок вибухів біля Березини пошкоджено будівлю Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Йосипа Буханчука photo_camera 15:42 У Житомирі стартував проєкт «Розробка цифрових муніципальних сервісів для демобілізованих ветеранів в Україні». ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 15:30 Для мешканців села Березина розгорнуто штаб гуманітарної допомоги 15:22 Триває ліквідація надзвичайної ситуації в Березині - рятувальники показали наслідки вибухів photo_camera 15:00 Короткочасні дощі і спека - погода найближчих днів 14:39 Прокуратура довела вину уродженця Донеччини, який виправдовував  збройну агресію рф 14:20 СБУ та ДБР затримали на Херсонщині охоронця російської в’язниці, який переховувався від правосуддя 14:00 Захисникам від Житомирської громади відправили обладнання на 611 тис грн 12:41 Спеціалісти Держпродспоживслужби Житомирщини допомогли споживачу повернути 5800 гривень за неякісний товар 12:20 Фахівці Екоінспекції працюють на місці надзвичайної ситуації в Глибочицькій громаді photo_camera 12:00 У Житомирі стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — готуватимуть до іспиту і не тільки 11:40 Житомирщина в скорботі: в бою з російськими окупантами загинув поліцейський Віталій Боряченко 11:20 Кількість постраждалих зросла до 82 осіб: Віталій Бунечко - про стан ліквідації наслідків вибуху в селі Березина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up