У Житомирі «віщунки» зняли з жінки «порчу» на 25 тисяч гривень

У Житомирі «віщунки» зняли з жінки «порчу» на 25 тисяч гривень

25 травня до Житомирського відділу поліції звернулась жителька обласного центру, ошукана двома незнайомками посеред вулиці.

Їм жінка віддала усі грошові збереження і ювелірні вироби, що мала вдома. Правоохоронці розшукують винуватиць і закликають до обачності та уважності усіх громадян.

Ця схема ошуканства давно відома всім і, здавалося б, мала втратити ефективність впливу на людей. Однак на гачок шахраїв знову потрапила житомирянка. 

За словами 38-річної жінки, на одній з центральних вулиць міста її перейняли двоє незнайомок характерної зовнішності. У ході розмови вони сповістили, що близькі родичі житомирянки мають величезні проблеми, у тому числі зі здоров’ям, бо їм наврочено. Утім «віщунки» запевнили, що можуть допомогти. Від порчі, мовляв, можна відкупитись грошима і золотом. Жінка і не стямилась, як винесла з оселі та віддала в руки незнайомкам грошові заощадження (близько 25 тисяч гривень) та всі ювелірні вироби. А ті, в свою чергу, поспішили попрощатись і пішли геть разом зі своєю здобиччю. 

Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.190 (Шахрайство) КК України. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини та осіб, причетних до ошуканства.

Водночас правоохоронці закликають громадян до уважності та обачності. Не довіряйте незнайомим людям, які на вулиці намагаються нав’язати вам неприємну інформацію, особливо про «порчу», «зурочення» абощо, і іза гроші або цінності позбавити вас і ваших рідних від цього. Не впускайте незнайомців до своїх домівок, ким би вони не назвались – віщунами чи народними цілителями. Пам’ятайте, що спілкуванням з ними ви не позбудетесь жодних неприємностей. А от з власними заощадженнями точно попорощаєтесь. 

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 На Житомирщині для заліснення передано понад 3,8 тис. га земель 17:20 Національний календар профілактичних щеплень — оновлено! 17:01 Скринінг здоров’я 40+: українці можуть отримати виплати на “Дія.Картку” ПриватБанку 16:42 Екоінспекція Поліського округу нагадує: як утилізувати новорічні дерева без шкоди довкіллю Від читача 16:16 Викрадення особистих даних 16:21 18-річний звягелянин викрав автомобіль та розібрав на запчастини: зловмисник постане перед судом 16:06 На Чуднівській вранці легковик збив 79-річну жінку: потерпіла в лікарні 16:00 Віталій Бунечко: Рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС вводяться тимчасові обмеження руху великовагового транспорту 15:40 За втручання прокуратури земельну ділянку площею майже 50 га повернуто у власність Брусилівської громади 15:20 Житомирська міськрада звертається до підприємців з проханням розчистити сніг і подбати про безпечний прохід біля своїх закладів photo_camera 15:00 МВС запустило офіційний застосунок 112: як скористатися 14:38 Житомирята 2025: як переважно називали малюків минулого року? 14:20 Оперативна інформація щодо ситуації на дорогах в умовах негоди: в Україні зафіксовано 319 викликів про ДТП 14:00 Відновлення ліцею №25 у Житомирі перейшло в практичну фазу: проєктування та підготовка до будівництва 12:38 У ДТП біля Іванівки після зіткнення з вантажівкою загинув водій легковика 12:24 У потрійній ДТП на дорозі Київ - Чоп загинув водій мікроатобуса, троє його пасажирів — у реанімації photo_camera 12:19 У міській раді обговорили координацію дій на випадок відключень електроенергії в опалювальний період 12:00 Як ветеранам та ветеранкам отримати компенсацію вартості оренди житла 11:40 Людська жорстокість не має меж: на Бердичівщині чоловіка підозрюють у жорстокому вбивстві собаки 11:40 Акріс Агро (група АST) вивела власну техніку для прибирання снігу на Житомирщині (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up