У Житомирі судитимуть посадовця територіального підрозділу Держагентства України за махінації із закупівлею пального на 200 тис. грн

У Житомирі судитимуть посадовця територіального підрозділу Держагентства України за махінації із закупівлею пального на 200 тис. грн

Повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Прокурори Житомирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом зловживання посадовцем службовим становищем, що завдало істотної шкоди державним інтересам (ч. 1 ст. 364 КК України).

Нагадаємо, минулого року заступник начальника територіального підрозділу Держагентства України безпідставно уклав з товариством майже півтора десятка додаткових угод до договору про постачання пального у талонах. 

Неправомірні дії чиновника призвели до необґрунтованого завищення ціни на товар на загальну суму 200 тис. грн, яка була перерахована  постачальнику з бюджету.

З метою відшкодування заподіяних державним інтересам збитків, прокурори заявили до суду позов про стягнення з обвинуваченого зазначеної суми.

Також накладено арешт на майно фігуранта – ділянку землі сільськогосподарського призначення.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури, проводило Житомирське райуправління поліції.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up