У Житомирі судитимуть керівницю відділу держпідприємства, обвинувачену в одержанні 5 тис грн неправомірної вигоди

У Житомирі судитимуть керівницю відділу держпідприємства, обвинувачену в одержанні 5 тис грн неправомірної вигоди

Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області слідчими СУ ГУНП в області закінчено досудове розслідування за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане із вимаганням, вчинене керівником відділу державного підприємства.

У вівторок, 14 травня 2019 року, прокуратурою області затверджений обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

 Установлено, що начальниця відділу підтвердження (оцінки) відповідності ДП «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» вимагала та отримала від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 5 тис грн.

За таку суму чиновниця пообіцяла позитивно, та ще й за меншу вартість, вирішити питання щодо розробки технічних умов на продукцію – деревне вугілля.

Як повідомлялося раніше, зловмисницю викрито та затримано під час одержання неправомірної вигоди завдяки злагодженим діям прокуратури  області, співробітників слідчого управління ГУНП в області, за оперативного супроводження відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в області.

Справу розглядатиме Богунський районний суд м. Житомира, прокуратура області здійснюватиме публічне обвинувачення.

Додатково: діяння, передбачені ч. 3 ст. 368 КК України, караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:40 Тиждень імунізації - 2026: чого досягла Україна у сфері імунопрофілактики 16:21 Стипендію Кабінету Міністрів України призначено двом аспіратам Житомирських університетів 16:19 У Коростишеві рятувальники відкрили двері квартири, де перебувала жінка, яка потребувала допомоги 15:41 На автодорозі Київ — Чоп нетверезий водій вчинив ДТП Від читача 17:54 Цифрова гігієна 15:20 10 років ув’язнення за зґвалтування неповнолітньої – ювенальні прокурори довели вину жителя Оліївської громади 15:00 У Житомирі довідку про неперебування на квартирному обліку тепер можна отримати онлайн 14:40 У ДТП на вул Володимирській в Житомирі отримав травми пішохід 14:18 2-3 травня в Україні почне теплішати, заморозки відступлять — прогноз погоди 14:00 У Житомирі завершують реконструкцію історичного будинку на Великій Бердичівській photo_camera 12:43 До лав поліції Житомирщини долучилися випускники закладів освіти системи МВС 12:20 6 загорянь сухої рослинності ліквідували вогнеборці протягом доби photo_camera 12:00 Все про пробу Манту: правда і міфи 11:31 У Житомирі випала з вікна 18-річна дівчина: поліція з’ясовує обставини трагедії 11:20 У 27 багатоповерхівках Житомира капітально відремонтують 37 ліфтів 11:01 Упродовж минулого тижня щонайменше троє житомирян постраждали від шахраїв під час купівлі чи продажу товарів онлайн 10:37 У Радомишлі 19-річна водійка збила жінку-пішохода: потерпіла в лікарні 10:20 Нацспротив: на Житомирщині вже 12 груп громадян пройшли підготовку до національного спротиву у 2026 році 10:00 Депутати звернулися до Кабміну щодо розблокування рахунків КП "Житомиртеплокомуненерго" 09:40 Сили оборони збили 154 ворожі БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up