У Житомирі правоохоронці проводять обшуки в церковному магазині "Сінай"

У Житомирі правоохоронці проводять обшуки в церковному магазині "Сінай"

Зранку 21 травня у магазині церковної атрибутики "Сінай" на вулиці Театральній у Житомирі проводять обшуки правоохоронці.

Про це повідомляє Суспільне Житомир .

На місці працюють фахівці Служби безпеки України.

Кореспонденти Суспільного зателефонували до магазину "Сінай" у Житомирі: там спочатку відповіли і привіталися, а потім, не дослухавши, сказали передзвонити і поклали трубку. Після цього слухавку в магазині вже не брали. Інші два номери, вказані на центральному сайті магазину "Сінай", також не відповідали.

Відео дня

 

Суспільне звернулося за інформацією до уповноважених осіб в СБУ і наразі очікує на коментар.

На сайті магазину "Сінай" вказано, що "Сінай" — це склад-магазин при Свято-Благовіщенському соборі УПЦ, який має філії в Ужгороді, Житомирі, Кропивницькому, а також партнерів у Чернівцях.

"Магазин створений у 2006 році за благословіння секретаря Київської митрополії протоієрея Віталія Косовського, як магазин-склад для роботи з приходами і храмами Української Православної церкви. Спеціалізується на виготовленні і реалізації церковного начиння, ікон, свічок, православної літератури, літографії та інших виробів для храмів", — вказано на сайті магазину "Сінай".

Джерело: Суспільне Житомир

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (4)
  • Людмила Томашевская
    А хіба це не ПЦУ магазин ?
  • Bloschinskiy Andriy
    Ото там сепарня. Колись мав з тим магазином справу, то як дізнались що я палив русню проклинали.
  • Bloschinskiy Andriy
    Ото там сепарня. Колись мав з тим магазином справу, то як дізнались що я палив русню проклинали.
    Людмила-Ладаслава Лобачова reply Bloschinskiy Andriy
    Bloschinskiy Andriy правильно робив

keyboard_arrow_up