У Житомирі поліцейські затримали автомобільного злодія

У Житомирі поліцейські затримали автомобільного злодія

Упродовж останнього тижня вересня до поліції звернулось відразу кілька жителів обласного центру із повідомленням про крадіжки з автомобілів.

Поліцейські під час профілактичних заходів затримали 11 вересня уночі 32-річного молодика, обгрунтовано підозрюваного у причетності щонайменше до 6 таких злочинів, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

За зібраною на місцях подій інформацією, крадій обирав автомобілі, залишені власниками у дворах багатоповерхівок на ніч. Як правило, у салоні знаходились відеореєстратори, навігатори або інші, привабливі для злодія цінні речі. У всіх заявлених випадках чоловік розбивав скло дверцят авто, щоб проникнути усередину.

- Ми проаналізували заявлені факти і маємо підстави вважати, що до низки злочинів причетна одна й та ж особа. Уночі 11 вересня підозрюваний був затриманий, а при ньому вилучений характерний набір інструментів, - розповів начальник Житомирського ВП Михайло Сорока.

Під час подальших слідчо-розшукових заходів встановлена причетність чоловіка щонайменше до 6 таких крадіжок, учинених упродовж вересня.

Нині затриманому оголошено про підозру у вчиненні крадіжки (ст. 185 ККУ) та відповідно загрожує покарання у вигляді  позбавлення волі терміном до 5 років.

Поліцейські перевіряють чоловіка на причетність до інших подібних правопорушень. Частину викраденого під час слідчих заходів вилучено.

Водночас правоохоронці переконливо радять власникам транспортних засобів не залишати у салонах автомобілів на час їх відсутності жодних цінних речей, а за можливості обов’язково користуватись послугами охоронюваних автостоянок.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:56 «Стоп насильству»: Що робити у випадку наявності підозри про вчинення сексуального насильства над дитиною? 16:29 1 травня під час дронової атаки ворога у Житомирі пролунали вибухи 16:00 Проєкт із Житомирщини — серед переможців державного конкурсу з утвердження національної ідентичності 15:20 Перші травневі вихідні принесуть в Україну тепло Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 15:00 У Житомирській області дещо зросла захворюваність на ГРВІ та COVID-19 14:40 Відкрито бронювання коштів за житловими ваучерами для ВПО з ТОТ 14:20 У селі Лазарівка Житомирського району пожежа сухої рослинності охопила близько 2 га, полум’я загрожувало житловим будинкам photo_camera 14:00 У Житомирі завершився Форум для ОСББ: підсумки 12:39 У Житомирі завершився третій курс «Академії підприємництва ветеранів» 12:20 У Коростені в ДТП травмувався 18-річний мотоцикліст 12:00 6 років 5 місяців позбавлення волі отримав водій, з вини якого загинув пасажир поблизу села Кам’янка 11:39 Кешбек на пальне — Уряд продовжив термін програми до 31 травня 11:20 Зміни травня - 2026: мобілізація по-новому, втрата субсидій та безкоштовні ліки 11:00 На Житомирщині судитимуть «лобіста», якого СБУ затримала на вимаганні грошей за сприяння в оформленні інвалідності 10:39 У желейних жувальних цукерках з Нідерландів виявили психоактивну речовину 10:24 Житомир отримав перші два трамваї з Хорватії photo_camera 10:00 До уваги водіїв: 1 травня на частині вулиць Шевченка і Довженка обмежать рух транспорту 09:39 Вночі росіяни атакували Україну 210-ма ударними БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 01.05.2026 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up