У Житомирі поліцейські охорони затримали нічного «відвідувача» зачиненого кафе

У Житомирі поліцейські охорони затримали нічного «відвідувача» зачиненого кафе

3 липня поліцейські наряду реагування, виїхавши за сигналом про спрацювання сигналізації у закладі харчування, застали невідомого чоловіка у приміщенні вже непрацюючого кафе. Наразі триває з’ясування всіх обставин.

Повідомлення про сигнал тривоги надійшло о 3:30. Відтак поліцейські охорони вже за кілька хвилин були на місці події, - інформує Управління поліції охорони в Житомирській області. 

У Житомирі поліцейські охорони затримали нічного «відвідувача» зачиненого кафе, фото №1 на сайті 20minut.ua

Обстеживши охоронюваний об’єкт, правоохоронці виявили пошкоджений пластиковий тент літнього намету, а ще за мить помітили чоловіка, який знаходився у приміщенні закладу. Намагаючись уникнути зустрічі з поліцейськими, нічний «відвідувач» спробував заховатися під столом. Чоловіка, як з’ясувалося, 34-річного жителя Житомирської області, затримали.

Під час подальшого огляду правоохоронці з’ясували, що він устиг не тільки пошкодити пластиковий тент літньої тераси, а й зірвати зі стіни музичні колонки. 

За таких обставин на місце події прибула слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції. Під час поверхневого огляду у затриманого виявили предмет, схожий на ніж. Працівники поліції зафіксували усі обставини події.

Нині триває подальше з’ясування обставин.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (1)
  • Александр Черныш
    У зловмисника знайшли предмет схожий на ніж! Ведеться слідство...

keyboard_arrow_up