У Житомирі «на гарячому» спіймали адвоката, який за 30 тисяч доларів обіцяв пом’якшення покарання за злочин

У Житомирі «на гарячому»  спіймали адвоката, який за 30 тисяч доларів обіцяв пом’якшення покарання за злочин

Адвокату повідомлено про підозру.

Як інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури, інкримінована стаття - підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища та заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом обману (шахрайство) (ч. 5 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України).

Слідством установлено, що адвокат міста Житомира, надаючи правову допомогу у кримінальному провадженні, запропонувала одному із підозрюваних посприяти у зміні слідчими кваліфікації його протиправних дій та, як наслідок – пом’якшення у майбутньому покарання за скоєний ним злочин.  

Відео дня

Вартість послуги оцінила у 30 тисяч доларів США.  

Днями адвоката викрили «на гарячому» після одержання неправомірної вигоди на суму 30 тисяч доларів США. Кошти вилучено. 

Досудове розслідування проводить Другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) ТУ ДБР, розташований у м. Хмельницькому. Оперативний супровід - УСБ України в Житомирській області.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Наталия Гапчук-коханская

    А що за тайни мадридського двора,у ,,хероя'' прізвище та ім'я є?Раз взяли разом з взяткою то навіщо приховувати,хай житомиряни знають цю тварину

keyboard_arrow_up