У Житомирі до 12 років тюрми засуджено кольчугівця з позивним «веселий» терористичної організації «днр»

У Житомирі до 12 років тюрми засуджено кольчугівця з позивним «веселий» терористичної організації «днр»

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 12-річний термін ув’язнення із конфіскацією майна отримав ще один учасник підконтрольного рф незаконного збройного формування «днр» «кольчуга».

За даними слідства, ворожим поплічником виявився 36-річний уродженець Донецька.

Після окупації рф частини України бойовик добровільно приєднався до лав одного з підрозділів так званого «армійського корпусу міністерства оборони днр».

У складі гвардійської оперативно-тактичної групи «кольчуга» він пройшов підготовку на посаду у протитанковий дивізіон, отримав псевдовійськове звання «старший лейтенант» та позивний «веселий».

Відео дня

Бойовик мав псевдовійськове звання «старший лейтенант», позивний «веселий», брав участь у проросійських пропагандистських заходах. Виступав у відео як «військовий експерт», розмірковуючи, чи зможуть ЗСУ взяти Донецьк штурмом. Давав інтерв’ю про бойову обстановку на окупаційних позиціях, організацію харчування та побуту ворожого війська. 

Наразі засуджений оголошений у розшук, у тому числі й міжнародний. Початок строку відбування покарання буде обчислюватися з дня його затримання. 

Нині бойовик переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території України.

Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня затримання засудженого та приведення судового рішення до виконання.

Постановою слідчого СБУ його оголошено у розшук, в тому числі міжнародний.

Заходи із документування дій злочинця проводили контррозвідники та слідчі СБУ в Житомирській області. Обвинувачення в суді підтримувала Житомирська обласна прокуратура.

За матеріалами пресцентру Головного упраління СБУ у Житомирській області і пресслужби прокуратури

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up