У Житомирі для селянського господарства незаконно виділили землю між проспектом незалежності і ЖК "Вернісаж" – прокуратура заявила позов

У Житомирі для селянського господарства незаконно виділили землю між проспектом незалежності і ЖК "Вернісаж" – прокуратура заявила позов

Житомирською окружною прокуратурою заявлено позов про визнання незаконним та скасування рішення Оліївської сільської ради Житомирського району щодо затвердження проєкту землеустрою про відведення 0,2 га землі у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Прокуратура наполягає на витребуванні землі з незаконного володіння на користь територіальної громади та скасуванні державної реєстрації права власності.

Спірну ділянку землі декілька років тому Оліївська сільська рада безоплатно надала у приватну власність місцевій жительці. Згодом, на початку січня цього року, земля була продана іншому володільцю.

Відео дня

Однак прокурори встановили, що землю надано з порушенням вимог Земельного кодексу України. Ділянка не лише розташована вздовж центрального проспекту, а й займає прибудинкову територію житлового комплексу «Вернісаж», фактично відрізаючи його від транспортного сполучення.  

Така територія, за діючими містобудівничими нормами, може використовуватися виключно для обслуговування населення. А саме, для розміщення адмінспоруд, дитсадків, шкіл, закладів культури і мистецтва, торгівельних центрів, банків, готелів, парків тощо. І аж ніяк - не для ведення особистого селянського господарства.

Наразі позов перебуває на розгляді у Житомирському районному суді.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
 • Елена Егоренкова

  Там одні здодії це жахіття
 • Людмила Томашевская

  Грушевского /Східна  дит.садочок 10.  Це просто так  поставили паркан, чи щось мають будувати  перед будівлею дит.сад., там росли дерева, але вже їх нема, ?
 • Екатерина Комарова

  Володільцю,???)
  Это на кугутском?

keyboard_arrow_up