У Житомирі чоловіки розбили вітрину та вкрали манекени

У Житомирі чоловіки розбили вітрину та вкрали манекени

22 листопада, близько 4-ї години, на спецлінії 102 надійшло повідомлення: на вулиці Київській невідомі особи розбили вітрину магазину.

Повідомляє Патрульна поліція Житомирської області.
Коли патрульні прибули на місце виклику то встановили, що дві невідомі особи розбили скло та викрали манекени, рюкзак та дві куртки.
В ході обстеження території, правоохоронці виявили громадян, в одного з яких руки були в крові, а також при собі мали рюкзак, походження якого пояснити не могли.
Доставивши підозрюваних до місця виклику, патрульні встановили, що саме ці особи причетні до крадіжки.
На місце події патрульні поліцейські викликали слідчо-оперативну групу.

У Житомирі чоловіки розбили вітрину та вкрали манекени, фото №1 на сайті 20minut.ua

У Житомирі чоловіки розбили вітрину та вкрали манекени, фото №2 на сайті 20minut.ua

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Надежда Кушнир
    А чего лица закрыты? Дебилят нужно прославлять!

keyboard_arrow_up