У центрі Житомира загинуло колишнє подружжя: чоловік застрелив жінку і покінчив з собою

Трагічну новину повідомила поліція.
17 червня близько 16:00 до поліції надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Святослава Ріхтера в місті Житомирі, внаслідок чого загинули двоє людей. На місці події працюють слідчо-оперативні групи ГУНП в Житомирській області, Житомирського районного управління поліції №2, патрульні поліцейські.
Попередньо встановлено, що чоловік підійшов до автомобіля Peugeot, у якому знаходилась жінка, та здійснив кілька пострілів у неї, після чого вистрілив у себе.
Поліцейські встановили особи загиблих: жінка – 36-річна жителька м. Житомира та її колишній чоловік – 63-річний житель Житомирського району.
Триває з’ясування всіх обставин події.
Попередня правова кваліфікація - ст. 115 (Умисне вбивство) КК України.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
-
Валентина ХаранжевскаяЗіграв роль не здлровий глузд.
-
Сантехнічні РоботиАнастасия Галіцька сыграла роль другая,это коррупция,его давно можно было прекрыть если бы у нас были правоохранительные органы,а не просто органы!
-
Анастасия ГаліцькаСыграла роль возрастной котегории.