У справі вбивства Даринки Макарчук нові докази: поліція змінила русло ріки і знайшла фрагменти кісток

У справі вбивства Даринки Макарчук нові докази: поліція змінила русло ріки і знайшла фрагменти кісток

Поліція поінформувала про стан розслідування кримінального провадження по вбивству 5-річної Даринки.

Про це на сторінці у Фейсбук повідомила Поліція Житомирської області.

Упродовж кількох останніх днів на річці в Овруцькому районі тривали пошукові заходи у рамках досудового розслідування кримінального провадження.

Із залученням техніки було змінено русло річки, щоб поліцейські і рятувальники дослідили мулисте дно. У результаті були виявлені та вилучені окремі фрагменти, які зовні подібні до кісток. Слідчі подали клопотання до суду, за ухвалою якого вилучене буде направлено на експертне дослідження. Його висновки засвідчать, чи належать знайдені фрагменти загиблій дитині.

Слідчі заходи тривають.

Коментарі (1)
  • Volkin Volkin

    И что же это за край - Житомирщина?  Из новостей, журналюги пишут массу материалов про убийства. При этом полиции плевать на профессионализм (в виде тайны следствия). Еще одна излюбленная тема это ДТП.  Неужели у нас настолько глупый народ, что это основное что его интересует каждый день.

    На мой взгляд, перемешивая новости политические, хозяйственные, людей просто оболванивают получая послушный материал, которому наплевать на равнодушие, безответственность чинуш, врачей, полиции.....  Это как щит, который ограждает людей от взяточничества, воровства, качества жизни в конце концов.....  за которым идет дерибан, ловкачество  и попросту воровство тех, кому можно......
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up