У сільській крамниці на Звягельщині продавали безакцизний алкоголь

У сільській крамниці на Звягельщині продавали безакцизний алкоголь

1 червня, під час проведення профілактичного відпрацювання району, дільничні офіцери Звягельського райвідділу перевірили один із магазинів Піщівської громади.

У результаті виявили продаж алкогольних виробів без марок акцизного збору, - повідомляє Звягельський районний відділ поліції.

Окрім того поліцейські встановили, що 37-річна жінка провадила господарську діяльність без реєстрації ФОП та без отримання відповідної ліцензії на продаж спиртного.

Відтак правоохоронці вилучили майже 170 літрів алкоголю невідомого походження: горілку, коньяк, вино, пиво та слабоалкогольні напої.

Відео дня

На власницю закладу дільничні склали адміністративний протокол за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП, а на 22-річну продавчиню - за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) КУпАП. Зібрані матеріали буде скеровано до суду для прийняття відповідних рішень.

Нагадаємо, відповідно до чинного законодавства порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами карається накладенням штрафу від 200 до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Порушення порядку провадження господарської діяльності тягне за собою накладення штрафу від 1 тисячі до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.на звягельщині поліцейські припинили незаконний продаж спиртного у сільській крамниці

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up