У січні бердичівські правоохоронці зафіксували 8 фактів домашнього насильства

У січні бердичівські правоохоронці зафіксували 8 фактів домашнього насильства

Загалом поліцейські мобільної групи Бердичівського райвідділу відреагували на більш як 30 випадків, де родинам знадобилось стороннє втручання для залагодження ситуацій. 

Здебільшого повідомлення стосувались сімейних чвар, учинених чоловіками у стані сп’яніння. Понад два десятка таких випадків правоохоронцям вдалося врегулювати одразу, а відносно злісних дебоширів застосовувались заходи адміністративного характеру,- повідомляє Бердичівський районний відділ поліції.

На початку січня бердичівлянка повідомила до поліції про голосну сварку і крики жінки із сусідської квартири. Дебош своєю появою припини поліцейські. Як з’ясувалось, 65-річний чоловік стусанами «привітав» дружину з новорічними святами. Обставини були належним чином зафіксовані, а пенсіонер притягнений до адміністративної відповідальності.

Схожі повідомлення правоохоронці отримали і від трьох бердичівлянок: усі жінки старшого віку, і скаржились вони на агресивну поведінку дорослих синів. Ті, перебуваючи напідпитку, знущалися з матерів. Поліцейські припинили нетверезу агресію та склали адмінпротокол за фактом правопорушення.

Нещодавно правоохоронці вгамували і жителя райцентру, який влаштував дебош своїй колишній дружині. Дільничні офіцери у складі мобільної групи виїхали до оселі заявниці, де перебував агресивний чоловік. У результаті вжитих заходів відносно нього винесено терміновий заборонний припис, який обмежує спілкування з жінкою.

Загалом такі приписи у січні отримали семеро чоловіків.

Правоохоронці закликають громадян не замовчувати випадки домашньої тиранії. Якщо ви стали жертвою насильства у родині або вам відома інформація про особу, відносно якої вчиняється насильство, зателефонуйте за номером 102, зверніться до дільничного офіцера чи поліцейського громади, інших правоохоронців. Також можна зв’язатися з фахівцями з протидії домашньому насильству за допомогою безкоштовної «гарячої лінії» за номерами: 0800 500 335 (з мобільного або стаціонарного), 116 123 (з мобільного) або 15 47.

Важливо: оскільки, перебуваючи в одному приміщенні з кривдником, жертва домашнього насилля не завжди має можливість розповісти про це телефоном, тож для таких випадків створені чат-боти МВС України. Поділитися інформацією і знайти захист можливо через месенджери:

Telegram: https://t.me/police_helpbot; 

Viber: https://tinyurl.com/y8rgatt9.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up