У Ружинському районі викрили факт фальсифікацій та незаконного використання бюлетенів під час виборів членом виборчої комісії

У Ружинському районі викрили факт фальсифікацій та незаконного використання бюлетенів під час виборів членом виборчої комісії

У ході досудового розслідування за фактом порушення виборчого законодавства у Ружинському районі поліцейські встановили, що член однієї з дільничних виборчих комісій, підробивши підписи, проголосувала за інших виборців, підбуривши колегу допомогти їй у злодіянні, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

25 жовтня, у день місцевих виборів, до Ружинського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що невідомі особи проголосували за двох місцевих жителів. Працівники слідчо-оперативної групи поліції задокументували всі обставини на місці події.

У ході досудового розслідування слідчі з’ясували, що член однієї з дільничних виборчих комісій, скориставшись тим, що за її діями ніхто не спостерігає, в уточненому списку виборців поставила вигаданий підпис за одного з виборців про отримання ним бюлетеня. Згодом жінка переконала іншого члена ДВК своїм підписом підтвердити видачу бюлетеня. Потому жінка повторила такі ж дії стосовно ще одного з виборців, заповнила отримані бюлетені та опустила їх у виборчу скриньку.

Відтак нині триває досудове розслідування за ч. 4 ст. 27 (Види співучасників), ч. 3 ст. 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше одного разу, викрадення, пошкодження, приховування або знищення виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі), ч.ч. 2, 3, 4 ст. 158-3 (Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму),  КК України.

Законодавством за такі протиправні дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк 5 років.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:29 Про підозру повідомили водію, який в с. Рея збив дитину на самокаті 17:00 Психологи та кінологи поліції Житомирщини допомагають у відновленні пораненим захисникам photo_camera 16:41 На «Варшавці» в межах Житомирської області завершили поновлювати дорожнє маркуванння photo_camera 16:20 У суботу у Житомирі відбудеться акція-нагадування про військовополонених та безвісти зниклих Від читача 18:15 Чатові онлайн 16:00 Під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини героїчно загинув житомирянин Сергій Слободенюк 15:40 Досвід Житомира з енергетичної стійкості — на конференції у Берліні 15:20 На території Житомирщини 20 та 21 травня оголошено штормове попередження 15:00 Перевірити обмеження на виїзд за кордон можна онлайн у реальному часі 14:35 Під час обшуків у топ посадовців Нацполіції вилучено елітні авто, годинники, зброю та понад 22,6 млн грн photo_camera 14:21 Оголошено набір на другий курс з 3D-друку та моделювання для ветеранів і членів їх сімей 14:00 Як подолати страх осуду перед лікуванням ВІЛ - поради фахівців 12:39 На День вишиванки в Україні очікується нестійка погода з короткочасними дощами та грозами — синоптики 12:20 Нові можливості для дівчат у науці та технологіях: на Житомирщині стартував міжнародний освітній проєкт STEM4Girls 12:00 Студенти Житомирщини пройшли польові навчання з тактичної та домедичної підготовки 11:40 День вишиванки у Житомирі: анонс заходів 11:15 Викрито схему прикриття "порноофісів": стали відомі причини обшуків у Головних управліннях Нацполіції photo_camera 11:00 Словечанській сільській раді сплачено майже 2 млн грн шкоди, завданої довкіллю незаконною порубкою дубів 10:39 Житомир прийматиме всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» 10:21 Перевозив психотропи на понад 4,8 млн грн: правоохоронцю з Києва повідомили про підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up