У Романівській громаді чоловік з вогнепальної зброї застрелив собаку: поліція відкрила кримінальне провадження

У Романівській громаді чоловік з вогнепальної зброї застрелив собаку: поліція відкрила кримінальне провадження

Слідчо-оперативна група відділення поліції №5 (м. Чуднів) Житомирського райуправління зреагувала на повідомлення  про смертельне травмування безпритульної тварини в одному з сіл громади, яке надійшло до правоохоронців пообіді 1 лютого.

Неподалік одного з будинків поліцейські виявили собаку без ознак життя з пораненням, схожим на вогнепальне, - повідомили в ГУНП області.

Правоохоронці встановили причетного до правопорушення. Ним виявився 52-річний місцевий житель. Саме неподалік його оселі сталась фатальна подія. Чоловік визнав свою провину в учиненому та розповів, що таким чином хотів врятувати свою домашню птицю, оскільки неодноразово помічав, що собака їсть курей.

У причетного було вилучене знаряддя вчинення правопорушення, візуально схоже на мисливську рушницю. Нині воно скероване для проведення відповідних експертиз.

Тож слідчі встановлюють усі обставини діяння в межах відкритого кримінального провадження. Попередня кваліфікація події – ст. 299 (Жорстоке поводження з твариною) КК України.

Згідно з чинним законодавством подібне діяння карається обмеженням волі на строк від 1 до 3 років або позбавленням волі на строк від 2 до 3 років.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

keyboard_arrow_up