У Радомишлі бухгалтерка дитсадків перераховувала податки на власний рахунок: таким чином жінка збагатилася на суму 320 тис. грн

У Радомишлі бухгалтерка дитсадків перераховувала податки на власний рахунок: таким чином жінка збагатилася на суму 320 тис. грн

Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

 Коростишівською місцевою прокуратурою, у межах процесуального керівництва, скеровано до суду обвинувальний акт за фактом заволодіння службовою особою бюджетними коштами, вчиненого повторно (ч.ч. 2, 3 ст. 191 КК України).

 За даними слідства, бухгалтерка двох дитсадків міста Радомишля під час нарахування працівникам цих комунальних установ заробітної плати, суми  податків з доходів фізичних осіб перераховувала на рахунки власних банківських карток.

Унаслідок таких протиправних дій, фігурантка справи протягом 2019 року заволоділа майже 320 тис. грн бюджетних коштів.

Процесуальним прокурором в інтересах держави заявлено цивільний позов про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.

Досудове розслідування проводило Радомишльське відділення поліції

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Міжнародні проєкти на Житомирщині: підтримка соціальної сфери та вразливих верств населення 17:27 Обласна прокуратура забезпечила відшкодування понад 7 млн грн заборгованості з єдиного соціального внеску 17:00 Незважаючи на морози, на дорогах області продовжуються ремонтні роботи 16:40 Енергомодернізація ДНЗ №15: за технічними висновками, збереження мозаїки неможливе Від читача 16:47 Захисти себе від дезінформації та спаму. 16:21 Пройдіть Скринінг здоров’я 40+ Безоплатно, де вам зручно, за один візит 16:00 У Житомирі громадські організації звітували про реалізацію соціально-культурних проєктів 15:39 Від електрощитової загорілася адмінбудівля в Андрушівці photo_camera 15:20 У Житомирі встановлять ще два гучномовці 15:00 Слідчі додатково встановлюють свідків загибелі пішохода в ДТП в Іванівці 14:40 В Україну йде потепління, але треба готуватись до ще однієї хвилі холоду 14:22 Денис Улютін: Уряд відновлює виплату пенсій тим, хто не встиг подати повідомлення про неотримання виплат від рф 14:00 Всесвітній день боротьби проти раку 12:40 Винуватця смертельної ДТП у селі Хажин Бердичівського району засуджено до 4 років позбавлення волі 12:19 Чи можуть надсилати повістки «безкінечно» і що буде, якщо їх ігнорувати? 12:00 Розвиток професійної освіти на Житомирщині: 5 нових навчально-практичних центрів 11:39 Пішов із життя музичний керівник Житомирського театру ляльок Ігор Грач 11:20 Замість укриття — авто: керівниця підрядної фірми та інженер з технагляду постануть перед судом за розкрадання понад 2,6 млн грн 11:00 Піротехніки ДСНС Житомирщини отримали комплекти захисту саперів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста photo_camera 10:40 Рятувальники визволяли "швидку" з снігового полону photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up