У потязі Львів-Київ вибухових речовин не виявлено

У потязі Львів-Київ вибухових речовин не виявлено

Правоохоронці об 11.20 завершили огляд пасажирського потяга, зупиненого для перевірки у Коростенському районі Житомирщини. Жодних небезпечних пристроїв та речовин не виявлено.

Нагадаємо, 7 листопада на електронну пошту поліції надійшов лист про загрозу вибуху у потязі «Львів-Київ». Відтак потяг зупинили неподалік м. Коростеня, а пасажирів вивели із вагонів на безпечну відстань, - сповіщає відділ комунікації поліції Житомирської області.

Вибухотехніки ГУНП Житомирщини провели огляд потяга. Жодних вибухових пристроїв, вибухових речовин або конструктивно схожих на них предметів виявлено не було.

Пасажири повертаються до вагонів та зможуть продовжити поїздку.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:42 Гроші не пахнуть: таємниці тарифів сміттєпереробного заводу 17:55 У Житомирі відбудеться спеціальний показ документального фільму «Вона» 17:00 Про користь фруктів і ягід 16:21 Продавали корисні копалини під виглядом виробничих відходів, чим завдали понад 2,1 млн грн збитків: повідомлено про підозру одному з керівників державного підприємства Від читача 11:10 Безпека аккаунту в соцмережах 16:00 Реєстрація народження дитини: що варто знати батькам 15:40 На Житомирщині 51 кухар шкільних харчоблоків підвищив кваліфікацію за програмою реформи шкільного харчування 15:35 Начальник Житомирської ОВА провів нараду щодо посилення обороноздатності державного кордону на півночі області 15:19 На Житомирщині утримається сильна спека: подбайте про свою безпеку! 15:00 У Звягелі відбувся регіональний форум з представлення Щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 14:33 У Коростишеві обвалилася аварійна пішохідна частина мосту - рух транспорту перекрито 14:20 Поліція виявила 247 кущів конопель на присадибній ділянці 51-річного жителя селища Корнина photo_camera 14:00 Заступниця міського голови Світлана Ольшанська взяла участь у конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) 12:21 За позовом прокуратури з товариства стягнуто до бюджету Житомирської громади понад 1,2 млн грн за використання земельної ділянки 12:20 Подбайте про вакцинацію дітей влітку 12:00 Корисна інформація для родин осіб, зниклих безвісти за особливих обставин 11:40 На Житомирщині відбувся другий ярмарок вакансій для ветеранів та ветеранок 11:21 Дим із Чорнобильської зони може дістатися Житомирщини: жителів закликають стежити за якістю повітря 11:00 Над Житомиром зійде «Полунична мікроповня»: коли спостерігати рідкісне астрономічне явище 10:43 Артснаряд та фугасну авіаційну бомбу, знайдені місцевими жителями, знищили піротехніки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up