У Польщі вбили жительку Ружина

У Польщі вбили жительку Ружина

Сиротою залишилася 20-річна донька.

Надія Яремчук з міста Ружин на Житомирщині поїхала на заробітки до такої вже ближньої та розрекламованої Польщі. Влаштувалась там у невеличкому містечку та нещодавно забрала туди доньку Ольгу. Дівчина закінчила медичний коледж у Погребищі, працювала у Козятинському районі за фахом.

Переїхала до мами у Польщу. Пішла працювати різноробочою…

– Ввечері 18 січня вбили маму. Просто вулицею вона йшла на роботу – нічну зміну. Камери зафіксували, як її вдарили важким предметом по голові, а потім обікрали. На вулиці був дощ. Тіло пролежало до самого ранку на дорозі. Вранці її побачили перехожі. Вони ж і викликали “швидку” та поліцію… Потім вже зателефонували мені, щоб прийшла на впізнання тіла.


Це жах, важко передати словами, що відчуваю... Я втратила найдорожче. Залишилась сама. Тепер, щоб доправити тіло на Україну та поховати мою матусю на Батьківщині, потрібно заплатити величезні кошти. Та найгірше - це очікування. Бо тіло віддадуть з моргу лише через декілька днів... Винуватців не затримали, підозри нікому не виставляють. Та місцеві правоохоронці обіцяють у всьому розібратись, - розповіла дочка загиблої жінки.

Джерело: 33-й новини

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (7)
 • Катюша Гаврилюк

  Царство небесне добра людина була 🕯️
 • Віктор Андрійчук

  Царство небесне
 • Svitlana Melnik

  Царство небесне та вічна пам'ять.
 • Людмила Соцька

  Царство Небесне,дуже шкода співчуття рідним.

keyboard_arrow_up