У Малині поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві матері

У Малині поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві матері

6 травня поліцейські отримали повідомлення про смерть літньої малинчанки. Під час перевірки обставин з’ясувалось, що жінка загинула від травм, отриманих у результаті побиття.

Нині за підозрою у їх нанесенні слідчі затримали 50-річного сина пенсіонерки, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Про подію до поліції повідомила сусідка загиблої. Заявниця розповіла, що зайшла на кілька хвилин до 83-річної бабусі в квартиру і виявила її кімнаті на ліжку уже мертвою.

Працівники слідчо-оперативної групи, які прибули до оселі, з’ясували, що пенсіонерка проживала разом з 50-річним сином, який зловживає алкоголем. Крім того, чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності і чергове обвинувачення щодо нього нині розглядається судом.

- Під час огляду тіла жінки очевидним став факт наявності у неї тілесних ушкоджень, однак про ступінь їх тяжкості та безпосередній зв’язок з причиною смерті з впевненістю можна було говорити лише після проведення судово-медичої експертизи, - розповів начальник Малинського ВП Михайло Старовойт. – Ми розпочали кримінальне провадження за ознаками умисного вбивства.

Підозри поліцейських висновок експертів повністю підтвердив – смерть жінки настала унаслідок численних внутрішніх травм.

У ході досудового розслідування поліцейські відновили події останнього дня пенсіонерки. Так, з’ясувалось, що причетним до нанесення тяжких тілесних ушкоджень може бути син жінки. Поліцейським не відразу вдалося поспілкуватись з чоловіком через його стан сп’яніння. Під час освідування у нього було зафіксовано 3,21 проміле алкоголю в крові.

Нині підозрюваний затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального одексу України. Триває встановлення  усіх обставин події. Призначено низку слідчих дій та експертних досліджень.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:00 Експорт через глобальні маркетплейси: як українським виробникам вийти на міжнародні ринки за підтримки «Дія.Бізнес» 15:00 «Керуй змінами». Встигніть долучитися до навчальної програми для жінок у транспортній сфері 14:40 Розпочався прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2025» 14:40 Житомирський театр імені Івана Кочерги запрошує глядачів на вистави у січні — афіша Від читача 14:51 Безпечне користування мережами Wi-Fi (https://chatovi.online) 14:00 З 1 січня 2026 року набуває чинності оновлений Національний календар профілактичних щеплень 13:19 Ще 11 родин ветеранів з інвалідністю I-II групи внаслідок війни отримають компенсацію на придбання житла 12:38 У Житомирі на вул. Покровській під колеса легковика потрапила пішохідка 12:20 Жителя Житомирського району засуджено до 7 років ув’язнення за незаконне придбання психотропів та їх збут 12:00 На будівлі ліцею «Ор Авнер» у Житомирі встановлять меморіальну дошку Захиснику України Максиму Булигіну 11:37 У Романові чоловік до смерті забив товариша виделкою та іншими предметами 11:20 За позовом прокуратури земельну ділянку з тисячолітньою історією повернуто у державну власність 11:00 «Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС представив бачення української інтелектуальної армії нового зразка 10:40 У Житомирі проводять превентивну обробку доріг і тротуарів photo_camera 10:20 У Житомирі через сильний вітер тимчасово приспустили прапор на Соборному майдані 10:00 Графік відключення світла на 26 грудня 09:40 Подробиці вечірньої ДТП на вулиці Великій Бердичівській біля міськради play_circle_filled 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 26.12.2025 щодо російського вторгнення 09:00 26 грудня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up