У Малині нетверезий молодик напав на жінку, погрожуючи пістолетом

У Малині нетверезий молодик напав на жінку, погрожуючи пістолетом

Подія сталась увечері 7 січня у м. Малині.

На вулиці нетверезий молодик повалив на землю випадкову перехожу та, погрожуючи їй пневматичним пістолетом, потягнув її по дорозі. Правопорушника затримали поліцейські. Нині він під вартою. Мотиви та усі обставини правоохоронці з’ясовують у ході розпочатого кримінального провадження, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Про подію до Малинського відділення поліції повідомили випадкові її очевидці близько 22.30 год. За першочерговими відомостями, на одній з вулиць міста невідомий чоловік погрожував зброєю жінці, яку повалив на землю і потягнув в інший бік.  

За вказаною адресою виїхали поліцейські сектору реагування та слідчо-оперативної групи. На місці події правоохоронці затримали 20-річного киянина, який за зовнішніми ознаками перебував у нетверезому стані. У молодика вилучили пістолет, попередньо пневматичний. Зброю направлено на експертне дослідження.

З’ясовано, що затриманий перестрів на вулиці 32-річну малинчанку, відносно якої і вчинив описані протиправні дії. Зі своїм кривдником потерпіла раніше не була незнайома.

Причину нападу на жінку затриманий чітко не пояснив. Відтак мотиви та інші обставини події поліцейські з’ясовують у рамках кримінального провадження. Правова кваліфікація – ч.4 ст.296 (Хуліганство) КК України. Наразі затриманому оголошено про підозру та судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 45 діб.

За чинним законодавством подібні протиправні діяння караються ув’язненням терміном від 3 до 7 років.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:25 Потрапили у ДТП? Не панікуйте! Поради від Патрульної поліції 17:00 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 нових препаратів для лікування серцево-судинних захворювань 16:39 У Житомирській ОВА відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб 16:19 У Житомирі відкрили пам’ятну дошку на місці, де минули перші роки життя Олега Ольжича Від читача 17:28 Пропонують інвестувати. Обіцяють швидкий прибуток і мінімальні ризики. 16:00 У Лугинському лісництві завершили будівництво лісової дороги протяжністю 3 км photo_camera 15:40 У Житомирі передали державні нагороди рідним загиблих Захисників України 15:20 На Північному обході Житомира тривають роботи: закладається основа для розширення магістралі photo_camera 15:00 «Вільні справжні страх та віра»: у літературному музеї відкрилася виставка сучасної мисткині Вікторії Інтегралії photo_camera 14:40 Безоплатна правнича допомога: коли та чому людину можуть визнати недієздатною. ІНФОГРАФІКА 14:21 Пилок амброзії полинолистої – потужний природний алерген. Реакції організму на АМБРОЗІЮ 14:00 Повідомлення від «колеги» у Viber коштувало житомирянці заощаджень – поліція застерігає громадян про шахрайство 12:41 Акція на підтримку військовополонених та безвісти зниклих 12:21 Рятувальники не дали вогню знищити приватний будинок у Чуднові photo_camera 12:00 Юні винахідники Житомирщини стали призерами «ChildTechExpo» 11:41 Плануєте подорож за кордон? Перевірте свій паспорт заздалегідь 11:20 У Житомирі вшанували пам’ять Олега Ольжича з нагоди 119-ї річниці від дня його народження 11:00 За неодноразове зґвалтування малолітньої жителя Звягельського району засуджено до 15 років ув’язнення 10:37 «Єдиний офіційний Театр маріонеток попросили піти з Михайлівської»: житомирський лялькар Сергій Соловйов – про майбутнє головної пішохідної вулиці міста. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 10:20 Перебуваючи за гратами, видавав себе за продавця авто: перед судом постане інтернет-шахрай
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up