У Коростені викрили банду, яка постачала  ув’язненим психотропи та наркотики

У Коростені викрили банду, яка постачала  ув’язненим психотропи та наркотики

Під час обшуків вилучено близько 3 кг марихуани, 13 г  метадону, 10 г амфетаміну.

Коростенською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах). Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

У межах досудового розслідування 08.04.2021 у місті Коростені, у житловому будинку проведено санкціоновані обшуки та виявлено і вилучено близько 3 кг марихуани, 13 г  метадону, 10 г амфетаміну, ваги, пакувальний матеріал, грошові кошти та банківські картки, за допомогою яких проводилися операції з придбання наркотичних засобів. 

Того ж дня проведено обшуки  у виправній колонії, під час яких виявлено та вилучено паперові згортки та скляну колбу з вмістом кристалічно- порошкоподібної речовини білого кольору, схожу на наркотичний засіб метадон вагою майже 3 г. 

Оперативні заходи проводилися за процесуального керівництва окружної прокуратури працівниками територіального управління поліції.

За даними слідства, група осіб, щонайменше троє чоловік, протягом тривалого часу незаконно збували наркотичні засоби ув’язненим.

Наразі проводяться необхідні слідчі (розшукові) заходи, встановлюється причетність до скоєння злочину інших осіб, вирішується питання щодо повідомлення фігурантам справи про підозру у скоєних злочинах.

Досудове розслідування проводить Коростенське районне управління поліції.

Коростенська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:48 У Житомирському районі нетверезий водій вчинив ДТП та спробував підкупити поліцейських 15:39 Екоінспекція Поліського округу нагадує: у період воєнного стану полювання заборонене, контрольоване регулювання чисельності тварин здійснюється лише за спеціальною процедурою 15:20 За минулий тиждень підрозділи ДСНС Житомирщини 84 рази залучалися до ліквідації надзвичайних подій 15:00 Засудили колаборанта: редактор місцевої газети так званої «ЛНР» заочно отримав до 12 років позбавлення волі Від читача 13:06 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 14:39 Житомирська команда виборола друге місце на Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту у Львові 14:20 ДЮСШ “Академія футзалу” — володар Кубка України з футзалу U-12 (2014 р.н.)! 14:00 Двоє школярів із Житомирщини отримали відзнаку «Майбутнє України» за порятунок дитини 12:40 34-річний житель Малина загинув під колесами потяга на станції Йосипівка 12:20 У Радомишльській громаді під час пожежі згорів будинок і дрова 12:01 Який рівень заробітної плати українці вважають оптимальним — опитування 11:40 У Малині автобус збив жінку — потерпіла померла в лікарні 11:17 Віктор Косенко – корифей української фортепіанної музики play_circle_filled photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 24 — 30 листопада 10:39 Проїзд автошляхами державного значення забезпечено — дорожники photo_camera 10:19 На вулиці Юрка Тютюнника у Житомирі знайшли труп людини 10:00 Графіки відключення світла на 24 листопада 09:40 Втрати росіян збільшились нв 1190 осіб 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 24.11.2025 щодо російського вторгнення 09:00 24 листопада: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up