У Коростені поліцейські викрили підозрюваного у крадіжці

У Коростені поліцейські викрили підозрюваного у крадіжці

Поліцейські Коростенського районного управління поліції викрили чоловіка у крадіжці майна з будинку жительки райцентру.

Наразі за даним фактом розпочато кримінальне провадження. Чоловіку може загрожувати від 3 до 6 років позбавлення волі, - інформує Коростенське районне управління поліції.

2 червня до Коростенського районного управління поліції звернулась  21-річна місцева жителька із заявою про викрадення побутових електричних приладів з її будинку.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції, працівники якої зафіксували всі обставини. Як з’ясувалось, хтось потрапив до помешкання, зламавши навісний замок і виніс звідти господарські речі.

Поліцейські провели низку першочергових заходів та оперативно встановили особу підозрюваного і місце  перебування 44-річного місцевого жителя. Про чоловіка відомо, що раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності за подібні правопорушення. У нього вилучили викрадене.

Нині триває з’ясування  всіх обставин у рамках розпочатого кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Відповідно до чинного законодавства крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:40 20 хвилин для впевненості: як онлайн-платформа GoПоруч робить тестування на ВІЛ простим і доступним на Житомирщині 17:12 Гендерний профіль Житомирської громади: жінки переважають 16:26 Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку найближчими днями 16:10 Житомир попрощався із Захисником Сергієм Дуденковим Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 16:02 На Житомирщині СБУ викрила адвоката на «земельному» шахрайстві 15:36 Опитування щодо грантового навчання: як молодь Житомирщини може долучитися 15:14 Податківці розповіли, коли при продажу успадкованої земельної ділянки не потрібно сплачувати податки 14:53 Прокурори повідомили про підозру селищній голові, яка допустила понад 690 тис. грн збитків на будівництві спортмайданчика 14:24 Віктор Градівський: На Житомирщині продовжується розвиток мережі центрів життєстійкості 14:00 На Бердичівщині 14-річний школяр врятував друга, який міг потонути 12:47 У міськраді пояснили, чому сьогодні було чути короткий сигнал, хоча повітряна тривога у цей час не була оголошена 12:42 Сьогодні з 13-ї години на деяких автодорогах Житомирщини буде введено тепловий режим для вантажівок: перелік 12:17 У селі неподалік Житомира 10 рятувальників працювали над ліквідацією пожежі у приватному домоволодінні, яка виникла через вибух газоповітряної суміші 11:52 Житомирський легкоатлет Дмитро Багінський виборов "золото" чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики 11:29 У Житомирі рятувальники зібрали ртуть у квартирі, де випадково розбився термометр 11:06 Кошти, отримані до 1 травня 2026 р. за програмою Скринінг здоров'я 40+, треба використати до 30 червня 10:45 Кадрові перестановки: Президент призначив нового керівника Бердичівської районної державної адміністрації 10:23 Житомир попрощався з Захисником Юрієм Крошкою, який героїчно загинув на Донеччині 09:55 На Житомирщині завершився обласний етап гри «Сокіл» («Джура»)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up