У Бердичеві жінка викрала чужий рюкзак, залишений без нагляду

У Бердичеві жінка викрала чужий рюкзак, залишений без нагляду

16 жовтня до поліції звернулась 32-річна бердичівлянка, яка розповіла, що біля одного із місцевих маркетів не деякий час залишила рюкзак.

 

Згодом на місці його не знайшла. Разом з наплічником заявниця втратила мобільний телефон та банківську картку, - інформує Бердичівський районний відділ поліції.

Оперативники кримінальної поліції швидко встановили встановити причетну до події. Нею виявилась 34-річна містянка. У скоєному жінка зізналась. Викрадене поліцейські у неї вилучили.

Протиправні дії фігурантки кваліфіковані за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Слід зазначити, що за таємне викрадення чужого майна, вчинене в умовах воєнного стану, визначено покарання від 5 до 8 років позбавлення волі (ч. 4 ст. 185 КК України).

Водночас правоохоронці закликають громадян не залишати свої речі без нагляду та повсякчас дбати про їх збереження.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up